První třetina ještě pro soupeře dopadla relativně slušně, prohrával jen 1:3, ve druhé už ale dostal šest branek a ve třetí se položil dokonale, Kladno skórovalo prakticky neustále. Nejčastěji byl vidět Tomáš Nushart (4+3), bodovalo dalších třináct hráčů. Třeba nejproduktivnější  hráč mužstva Miloš Tyl se však držel poměrně zkrátka (2+2) - možná proto, že z Havířova pochází.

„Zápas jsme měli plně v našich rukou. Chtěl bych pochválit hráče, že i za vysokého skóre nepřestali hrát a byli plně soustředění až do konce zápasu,“ chválil kapitán mužstva Ondřej Richtr.  

V neděli jede zatím osmé Kladno na půdu předposledního Litvínova, to je vždycky derby.

Hrálo také béčko Kanonýrů a zejména legenda kladenského florbalu Tomáš Leipner o sobě dal pořádně vědět. Do sítě Panthers Praha B nasázel šest kousků a jeho tým vyhrál 10:9. Pro Benfiku to byla první výhra v sezoně! Leipner dal dva fíky ještě Kolínu, jenže tam to na body nestačilo, Kanonýři B padli 7:11.

V rámci charitativní akce Movember si Kanonýři už tradičně nechají v listopadu narůst kníry a upozorní tak na problém rakoviny prostaty, která se poslední dobou v populaci vyskytuje stále častěji.

Při příležitosti Movemberu Kanonýři vypisují finanční sbírku, jejímž cílem je získat částku 50 000 Kč. Do sbírky se můžete zapojit i vy, a to prostřednictvím odkazu ZDE