Kanonýři Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary 8:5 (2:0, 4:2, 2:3)

Kladenští florbalisté byli dvě třetiny utkání jednoznačně lepší a vytvořili si náskok, poté se Karlovarští dotáhli na rozdíl dvou branek a třetí třetina tak přinesla ještě docela drama. Pasáž, kdy florbalisté Karlových Varů začali dotahovat skóre, byla jedinou kaňkou na jinak velmi solidním výkonu Kanonýrů a jejich zaslouženém vítězství. „Podali jsme dobrý týmový výkon, který byl nakonec odměněn třemi body,“ byl spokojen na webových stránkách klubu brankář Kanonýrů Oskar Blaha.

Po přesvědčivém vítězství nad týmem z lázeňského města mají v této sezoně kladenští borci na svém kontě už čtyři vítězství. „Sám jsem velice rád za mou první výhru v dresu Kanonýrů,“ připomněl Blaha fakt, že při předchozích třech úspěších nefiguroval v zahajovací sestavě svého celku.

Sestava Kanonýrů: Blaha - Přívara, Černý, Tyl, Riebauer, Louvar, Kalina, Richtr, Hartman, Teslík, Nushart, Sachr, Cvrček, Pfaur, Chvojka, Pecha, Pertlík, Bednář, Štechmüller

Branky a asistence Kanonýrů:
16:01 David Sachr (Vojtěch Pfaur), 16:12 Miloš Tyl (Jan Louvar), 31:13 Miloš Tyl (Jakub Černý), 34:10 Miloš Tyl (Dušan Přívara), 34:31 Miloš Tyl (Jan Louvar), 36:08 Tomáš Nushart (Kryštof Hartman), 51:45 Jan Louvar (Ondřej Riebauer), 59:49 Jan Louvar (Miloš Tyl)