Nováček se s jasným favoritem pral statečně a dokonce sahal po bodu. Místo vyrovnání na 3:3 – před zívající prázdnou bránou selhal kapitán Přívara, však dvě minuty před koncem obdržel čtvrtou branku.

„Zápas se nám povedl, zlepšujeme se, naši soupeři však také, ale ne tak rychle, jako my. Je to však pořád málo," poznamenal trenér Petr Ďarmek 
a doufal, že se stále víc budou projevovat herní návyky.

FBC v Praze nastoupil s třemi mladíky, zapůjčenými právě ze Střešovic. „Podařilo se nám jimi zalepit díru. Bylo super hrát na tři pětky, síly nám vydržely," řekl kouč.

Jeho svěřenci poprvé inkasovali v přesilovce a pak si dali čistokrevného vlastence!

„Ani to nás nepoložilo a dokázali jsme hrát až do konce," těšilo Ďarmeka, jenž připomněl čtvrteční televizní zápas s Chodovem, ve kterém na začátku třetí třetiny vedli 3:2 
a nakonec podlehli 3:8. „Došlo k tomu, že si kluci v určitý moment udělají co chtějí a jsou z toho dva tři góly. Tentokrát se nám to podařilo eliminovat,"uvedl.

Pokud se Kladnu podaří jít cestou, kterou si naplánovalo, začnou prý body na jeho kontě přibývat. „Hráči přestávají být horší, soupeřům se vyrovnávají," řekl Ďarmek a přál si, aby jeho mužstvo získalo větší vnitřní sílu. Za vzor dává zrovna Střešovice, které dokázaly vyhrát v Boleslavi, byt prohrávaly už 2:6!