Nejlepšího výsledku dosáhl Jan Hanzalik, který vyhrál kata i kumite v kategorii žáků. První místo získal i nejzkušenější kladenský závodník Jakub Elznic v kategorii kumite dorostenců nad 75 kg. Mezi juniory navíc přidal druhou příčku.

Příjemně na sebe upozornila teprve sedmiletá Anna Koukolíková, kdy opanovala kategorii kumite žákyň do 8 let.

V kumite i v kata se dokázala prosadit Magda Koukolíková, která se umístila na druhé příčce (kategorie žákyně). Stejně tak získala druhé místo v kata i kumite dorostenka Kristýna Daníčková.

David Aleš se kvůli zranění z předešlých zápasů nemohl finálového boje zúčastnit a tak druhý v kategorii dorostenců do 60 kg. Stejnou pozici obsadil mezi žáky rovněž Tomáš Kozák.

Trenérka klubu Martina Růžičková se do boje pustila také. I ona byla úspěšná, když obsadila druhé místo v kumite (kategorie ženy nad 60 kg) i v kategorii ženy open.

Už před prázdninami Karate klub Kladno zazářil za mistrovství republiky v kickboxu, kde jednotliví závodníci startovali v kategoriích forem Hard stylu a Soft stylu. Jedná se o sestavy úderů a kopů vložené do hudby. Přidané jsou i akrobatické prvky.

Zástupce mělo Kladno také v semikontaktu (zápas kickboxu).

V Hard stylu získala 2. místo Magda Koukolíková ( žákyně), mezi juniory David Aleš a v ženách Martina Růžičková. Jakub Elznic vybojoval dvě třetí místa (žáci a junioři), Anna Koukolíková byla třetí mezi žákyněmi.

V Soft stylu obsadil David Aleš třetí místa mezi žáky i muži, Martina Růžičková byla v ženách druhá. V semikontaktu po náročných zápasech obsadil Jakub Elznic také 2. místo (kategorie žáci do 69 kg) a 3. místo (kategorie junioři nad 94 kg. Jan Hanzalik byl druhý mezi žáky nad 57 kg a stejné umístění vybojoval v kategorii junioři nad 63 kg.

Martina Růžičková obsadila druhou příčku v kategorii ženy Open.