„Když mi dala Třebíz tři víka po sobě a prohrávali jsme ve druhé části jedna pět, přiznám se, že jsem myslel na konec, že už to jenom doklepeme. A pak přišel obrat, ve který snad už nikdo z nás nedoufal,“ usmíval se chlapík, jenž sice ještě jednu branku na 6:6 od Průchy pustil, ale v nájezdech nedal Třebízským šanci. „Kluci určili jasnou taktiku. Já chytím všechny nájezdy, oni nějaký dají a vyhrajeme. To se i stalo,“ pokračuje Karnet ve veselém tónu.

Při jaké penaltě mu bylo nejhůř, nemohl říci. „Já koukal vždycky do země a nesledoval, kdo pojede. Postavil jsem se až když přejeli modrou,“ vykládal loňský náhradník extraligového KEBu.

Na dálku děkoval hlavně Vladimíru Kamešovi a Romanu Buškovi, ti podle něj nejlépe zapůsobili na jinak hodně nedosciplinované mužstvo. „Tihle kluci jsou obrovské osobnosti a udrželi na střídačce i hřišti pořádek. Zlkomovým faktorem byl navíc nejen zvrat v posledním utkání, ale také v tom druhém. Kdybychom prohrávali nula dva, asi bychom to těžko otáčeli,“ míní hrdina play–off.