Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Kert má mečbol, opět vyhrál prodloužení

Praha - Hokejbalisté Kladna prohrávají ve finálové sérii extraligy s pražským Kert Parkem 1:2.

6.5.2017

Alpiq mal i v sobotu na Lužinách tradiční diváckou podporu.Foto: Jiří Nagy

"Zítra vám končí sezona," pokřikovali na hráče hostů po třetím utkání příznivci vítězného celku. K tomu, aby se jejich slova naplnila, musí vyhrát Pražané i nedělní čtvrtý zápas, který začíná na Lužinách ve dvě odpoledne.

V sobotu Kladno prokázalo morálku. Prohrávalo 0:3 a 1:4, v závěru druhého dějství však třemi góly během tří minut vyrovnalo na 4:4 a v poslední části mělo blíž k výhře. Nakonec se stejně jako v prvním utkání série šlo do prodloužení, které opět vyznělo pro Pražany.

"Dokázali jsme se vrátit do zápasu, bohužel prodloužení jsou pro nás zakletá," posteskl si brankář Jan Jirotka, který před zápasem obdržel cenu pro nejlepšího gólmana extraligy.

"Vyměnil bych ji za vítězství," přiznal s tím, že nedokázali trestat chyby tak, jako jejich protivník.

Duel rozhodla krásná individuální akce Kručka, který se od mantinelu protáhl před branku a skóroval. "Pěkně mě vykoupal, ani se nemusím sprchovat," hořce se pousmál Jirotka a zlobil se, že nejlepšího hráče v republice nechali spoluhráči takhle proběhnout.

Alpiq má před nedělí nůž na krku, na druhou stranu musí Pražané učinit poslední rok. "Oba to budou mít těžké. Uděláme všechno proto, aby se ve středu na Kladně hrál rozhodující zápas," uzavřel Jirotka.

6.5.2017

Krimimix: otec dluží šestnáct tisíc korun na výživném

KRÁTCE: Kam vyrazit na Kladensku za kulturou?

Řidič, který boural u Uhů, byl opilý

Velvarsko /FOTOGALERIE/ - Šofér, který nejspíše zavinil 3. října odpoledne tragickou dopravní nehodu na silnici mezi Uhy a Nelahozevsí, byl pod vlivem alkoholu. Kladenskému deníku to v pátek dopoledne potvrdila policejní mluvčí Markéta Johnová.

Světové mistrovské tulipány i do Kladna!

Leiden (Nizozemsko) - Na právě konaném mistrovství světa v aerobiku v nizozemském Leidenu se radovalo Kladno už ze dvou zlatých medailí. Mistryněmi světa se staly členky Sport Academy Kladno a světovou šampionkou je také Andrea Švihálková.

Zlatý šampion Hakl věří, že vítěznou atmosféru přenese i do Benátek

Benátky nad Jizerou /ROZHOVOR/ – Aby mohl bez problémů reprezentovat v malém fotbale, změnil v létě v tom velkém svou adresu. Už jako opora Benátek se František Hakl podílel na titulu mistra světa, když v Tunisku se skvěle vyladěným českým výběrem ani jednou nezaváhal a po finále s Mexikem (3:0) zvedl vítěznou trofej. Nejen o šampionátu, ale také o přestupu v rámci dvou sousedních účastníků ČFL se sedmadvacetiletý obránce rozpovídal v rozhovoru pro středočeský Deník.

Naděje pro kladenský hokej, Václav Veber. Atmosféru z Lapače si nepamatuje

Kladno – Vypálil na bránu frýdecko-místeckého brankáře Danečka ostrou ránu a chvíli se radoval z první branky utkání. Po vteřině už věděl, že gól mu nakonec asi patřit nebude, Patrik Machač jasně ukázal, že ještě tečoval. I tak byl mladičký obránce Kladna Václav Veber šťastný, že Rytíři zápas zvládli a vyhráli 4:1.