Kladenské po čtvrteční skvostné jízdě s Ostravou čeká soupeř z jiného soudku. V pět odpoledne nastoupí před plnou příbramskou halou k souboji čtvrtého s prvním. Domácí Kocouři přišli ve čtvrtek po krásné vítězné sérii o třetí příčku na ČZU Praha (2:3).

Na Kladně sice prohráli 0:3, v hale Bios v rámci Movember game však odehráli kvalitní zápas.

„Hrají vždycky výborně. Mají dobré hráče, daří se jim a jsou na vlně. Bude záležet na nás, jak k utkání přistoupíme," řekl krátce po utkání s Ostravou kapitán Kladna Adam Zajíček, který očekává podobně těžký zápas, jaký jeho tým absolvoval třeba v Liberci nebo v hale Karlovarska.

„V Příbrami se hraje vždycky nepříjemné, i proto, že tam chodí hodně lidí. Domácí se budou chtít vytáhnout, my ale chceme pokračovat v našich výkonech a získat další tři body," uzavřel lídr Kladna.

Kocoury ve čtvrtek potkala nepříjemná komplikace. na ČZU se jim zranil kapitán Martin Böhm. Mistr republiky s Kladnem utrpěl středně těžký výron v kotníku a mimo bude dva až tři týdny. „Při dopadu mi to podklouzlo a kotník jsem si úplně vyvrátil," popsal osudný moment.

Spoluhráčům bude držet palce v hledišti, kde jak říká, posílí řady fanoušků. A na co si podle něj musí dát Příbramští největší pozor?

„Bude záležet, jak ustojí příjem, protože Kladno má výborný servis, dobrou obranu a je bojovné. Neměli by se však nechat zaskočit," řekl Böhm s tím, že i bez něj mají Kocouři šanci na nějaké body. O to větší, že budou mít v poli hráče navíc v podobě skvělých fanoušků. „Výborné je, že všichni fandí," pochvaloval si.