Florbalisté se perou o postup do Superligy se svým věčným rivalem Karlovými Vary. Ty se loni do nejvyšší soutěže i na úkor Kladna probojovaly a teď ji hájí v baráži. První zápas vyhráli Západočeši doma 8:7 v prodloužení, teď se bude ale dvakrát hrát v Kladně. V sobotu i neděli vždy od 18:00 ve sportovní hale BIOS. Baráž se hraje na tři vítězná utkání.

I tento víkend bude možné vidět v BIOSce ohňovou show při nástupu týmu Kanonýrů. V sobotu se diváci mohou těšit na stánek pivovaru Kročehlavy a v neděli pro změnu na stánek pivovaru Zichovec. O přestávkách bude probíhat klasická divácká soutěž o pizzu do haly a soutěže o ceny od partnerů klubu.

Hokejisté Zlína neuspěli ve třetím zápase baráže s Kladnem.
Unavený Zlín bez šance, Kladno ho drtilo jako poldováckými buchary. A je blízko

V Kladně se bude o víkendu hrát rovněž finále Středočeské basketbalové ligy žen. Skvělé holky T.J. Sokol Kladno podruhé v řadě vyhrály základní část této soutěže a o nadcházejícím víkendu v hale 5. ZŠ Moskevská pořádají finálový turnaj této soutěže. V sobotu se Sokol Kladno utká s Basket Poděbrady (125:00), pak nastoupí BC Benešov a BK Slavoj Český Brod (17:30). V neděli od10.00 se hraje o 3. místo a od 12.30 finále.

Hokejbalisté Kladna startují play-off extraligy sice venku, ale nemají to nijak daleko. Jejich soupeř KERT Park Praha sídlí v Praze na Lužinách. V sobotu i neděli se tam hraje od 11 hodin a velkým favoritem jsou domácí, ti už budou útočit na šestý mistrovský titul v řadě. Loni Kladno přemohli až ve finále 3:1 na zápasy.