Kadetky v Praze zahájily druhou polovinu základní části a nadále v ní dominují. Lvice přehrály dvakrát 3:0, když protivnice pokaždé zlobily jen v jedné sadě. „Soupeřky jsme přehrály útokem, ve kterém se nám dařilo. Ony v něm byly horší, smečovaly dobře, ale byly jsme lepší, a to i v poli a proměňovaly jsme míče zadarmo,“ uvedla na stránkách volejbalového klubu Kladno Beáta Šestáková.

Náskok kadetek před druhým Meteorem už činí skvělých třináct bodů a ve dvanácti zápasech ztratily pouze sedm setů. „Je to díky trenérovi (Karlu Linzovi), který nás každý den posouvá dál. Hodně k nám promlouvá, radí nám a bavíme se i na trénincích. Celkově se vše zlepšilo od podání po obranu,“ prohlásila Šestáková.

Doplňme, že Karel Linz je bývalým skvělý kladenským volejbalistou a reprezentantem. Kladnu pomohl jako smečař v roce 2010 i k mistrovskému titulu. Teď si s kadetkami dali za cíl postoupit se do extraligy a prozatím si jdou za ním suverénně. V probíhající sezoně jsou nejúspěšnějším kladenským mládežnickým družstvem.

Kadetky – 1. liga

Lvi Praha – Kladno 0:3 (-22, -17, -19)

Lvi Praha – Kladno 0:3 (-17, -23, -11)

Prohlédněte si fotogalerii ze zápasy proti Lvicím. 

Volejbalisté Kladna odehráli zápas s Libercem ve speciálních dresech, které po skončení vydražili.
Orli si u mistra neškrtli. Ani trochu