Žehrovický nováček prohrál před týdnem s Unhoští B svůj teprve první duel, a úplně shodným výsledkem 4:3 na nájezdy ho dostalo také áčko Kozlů o týden později.

Unhošť dokonce vedla v úvodu až 3:1, ale už na konci druhé třetiny bylo srovnáno, hlavně zásluhou střelce Rejthara. K vidění bylo hodně šancí, potyček, ale zápas dospěl do nájezdů, které rozhodl unhošťský Rambousek.

Rozdělovské Dynamo dlouho absentovalo, teď ho však čekaly duely se dvěma silnými celky Beer Stars. Čekal se hlavně atraktivní souboj s áčkem, to však dorazilo pouze s torzem sestavy, a tak bylo jasno už po první třetině (4:0).

Dynamo, na jehož první čtyři góly přihrál David Prchal, nakonec vyhrálo 7:1 a podobně vypráskalo druhý den i rezervu Beer Stars – 9:2.

Áčko Beer Stars si kalich hořkosti vypilo do dna v neděli, když proti vedoucí Třebízi bojovností vyrovnalo z 0:2 na 2:2, ale minutu před koncem proti němu rozhodčí zapískali trestné střílení a Podpěra s velkou dávkou štěstí překonal hrdinu zápasu – brankáře Dandu.

Jestli se v elitní skupině trápí Beer Stars A, pak to samé platí o Vlcích Buštěhrad. Těm se vůbec nepovedl souboj s tabulkovým sousedem Notorem a podlehli 1:6.

Jasno bylo velmi brzy, protože Notor pálil ostrými už v první části (4:0). Vlkům scházel mladší z bratrské dvojice Bombů – Jan – ten má sádru na ruce.

Ve skupině B byl zajímavý střet Slaného s Novým Strašecí B. Hostům stačila na tříbodový zisk jediná trefa Řeháka v první minuty druhé třetiny.

Brankář Liška nepustil za záda ani jeden z 29 pokusů Golema a nejcennějším shutoutem sezony se postaral o vítězství.

Vedoucí celek prostřední skupiny – Vlci Buštěhrad B, prokázal svou excelentní formu a nedal moc nadějí Narku (5:2).

V souboji o druhou příčku si to rozdala Unhošť s Deltou. Unhošť, o jejíž výhře nad Žehrovicemi už byla řeč, si poradila také s hodně okleštěnou sestavou kladenského mužstva a vyhrála 5:1.

Marně se snaží v nejslabší skupině C Moribundus. Pokud mu dorazí bývalý extraligový brankář Jaroslav Procházka, který hraje nyní na sklonku kariéry v útoku, pak mívá o produktivitu postaráno, ale Procházka trénuje děti a ty mají přednost.

I proto tým jasně podlehl Extrému, který táhl zejména rodící se kanonýr Jan Giercynski (3+3). 

Výsledky: Dynamo – Beer Stars 7:1, Narko – Vlci B 2:5, Delta – Unhošť 1:5, Unhošť B – Rytíři Buštěhrad 6:2, Notor – Vlci Buštěhrad A 6:1, Dynamo – Beer Stars B 9:2, Beer Stars – Třebíz 2:3, Slaný – N. Strašecí 0:1, Kam. Žehrovice 3:4 ss, Extrém – Moribundus 9:3.

(rm, mm)