Sobotní podvečer s tím určitě nezkazíte, ba naopak. Zvlášť máte–li malé děcko, kterého show na ledě v maskách bude jistě bavit.

Smyslem je seznámit veřejnost s činností PZ Kraso – kde malé děti začínají mnohdy už ve třech letech, ale jezdí tady až do věku, kdy se věnují krasobruslení po skončení své úspěšné závodní činnosti formou exhibicí. To je třeba příklad bývalé reprezentantky Zuzany Wojtovičové.

Vánoční setkání na kladenském ledě je malou lední dětskou revue s pohádkami, písničkami, soutěžemi. Na ledě se předvedou nejen zdejší krasobruslaři, ale i děti z dětského domova Ledce. „Ředitel mi slíbil, že na závěr zahraje krále z Popelčina bálu,“ přiblížila plány hlavní organizátorka Laďka Eichenmannová. Akce se zúčastní i nejmenší hokejisté oddílu Rytíři Kladno, kteří předvedou své první hokejové krůčky na ledě.

A hlavně! Možná se staví i KRKOUNI (www.krkouni.cz). „Naši nejmenší krasobruslaři pilně nacvičují na písničky z nového televizního pořadu Bimbuli. Jejich program bude nahrán a pokud se bude líbit, bude odvysílán v již zmiňovaném pořadu,“ slibuje Eichenmannová.

Po úvodním programu bude následovat karnevalová show pro příchozí děti. Připravena je soutěž o nejhezčí masku. „O Vánocích nesmí chybět ani stromeček, který si na ledové ploše ozdobíme vlastnoručně vyrobenými ozdobami. Stromeček si po akci odvezou děti z Dětského domova v Ledcích,“ doplnila Laďka Eichenmannová.