Sportovní hala v Kladně se otřásla v základech. Volejbalisté Kladna potvrdili, že v domácím prostředí jsou neporazitelní. V šestém utkání finále play-off zdolali Liberec hladce 3:0 a po pětileté pauze slavili mistrovský titul!

Záložník SK Kladno Václav Kalina vstřelil 17. května 2006 v Kunovicích slavný gól, jenž po 36 letech posunul kladenský klub do nejvyšší fotbalové soutěže. Po necelých čtyřech letech ale prvoligová pouť SK skončila. Stalo se to v legendárním vršovickém Ďolíčku, kde s domácím Bohemians 1905 uhrál pouze bezbrankovou remízu

S uzdraveným trenérem Stanislavem Procházkou na lavičce se loučilo Kladno s první fotbalovou ligou. Zápas s Libercem dokonce mohlo vyhrát, ale stalo se mu, co už na jaře proti Liberci. Minimálně na rok byl posledním ligovým střelcem na stadionu Františka Kloze liberecký Kerič.

Hokejové Kladno opouští dva útočníci. Do prvoligového Ústí nad Labem odešli Marek Čurilla a Richard Diviš.

Po úspěchu na palubovce, kde získal druhý mistrovský titul, zabodoval kladenský volejbal také v zákulisí. Byl totiž jedním z iniciátorů letité snahy odvolat z postu předsedy Českého volejbalového svazu jeho dlouholetého šéfa Antonína Lébla

Hokejbalisté Alpiqu Kladno zvládli dvě domácí utkání finálové série s Plzní a po roce si připomněli pocity nejlepšího celku Česka (tehdy hráli pod názvem KEB). Finále vyhráli 3:1.

Dlouhá léta vedl jako kapitán extraligové Kladno. Po ukončení aktivní dráhy se objevil na televizních obrazovkách jako spolukomentátor. Nyní čeká Josefa Zajíce (41) zbrusu nová role. Koncem dubna se totiž ujal role sportovního manažera HC Mountfield.

Hokejisté Kladna zahájí nový ročník extraligy doma s Mladou Boleslaví. Hned potom jedou k derby na Spartu. Základní část tak jako několikrát v posledních letech končí s Litvínovem, opět před domácími fanoušky.

Kladenská sedmibojařka Eliška Klučinová obsadila na tradičním vícebojařském mítinku v rakouském Götzisu osmé místo a součtem 6007 bodů splnila na červencové ME v Barceloně. Na Pyrenejském poloostrově se představí i další Kladeňák, diskař Libor Malina.