Galavečer TCB se blíží, vše odstartuje už v sobotu v 18 hodin. Stíháte se vůbec těšit, nebo máte tolik práce, že těšení přijde až na poslední chvíli? 
Radost si musím nechat až po skončení galavečeru, nebo při nějakém úspěchu mého svěřence. S organizací celého galavečeru mám totiž strašně moc práce.


Na co lidi zvete, na co se mohou těšit? 
Diváky bych rád pozval na dva fighty o profesionální pás. Poprvé ve Slaném bude k vidění zápas v MMA, to je lákadlo. A samozřejmě se přijďte podívat na domácí bojovníky. Galavečer také nejde uspořádat bez krásných děvčat a i tento rok nás čekají kromě skvělých zápasníků i tři sympatické slečny, které je budou v ringu doprovázet. 


Hlavní zápas spolu svede kdo? Představte trochu oba borce.
Postaví se proti sobě dva skvělí fighteři Jakub Ibl a Marian Tůma. Marian je jeden z největších sympaťáků, který na české scéně vstupuje do ringu. Chlap, který neodmítne žádnou výzvu a v amatérském ringu nasbíral hodně úspěchů. Navíc jeho trenérské duo Martin Berka a Pyotr Nakonechnyi hovoří za vše. Jakub je fighter, který když nastoupí do ringu, tak předvádí neuvěřitelné otočky a techniky, které se jen tak nevidí. Zatím se zúčastnil všech TCB Fight Night a v sobotu se dozvíme, jestli si na sebe připne pás šampiona třeba on. 


Galavečerem provází Muž roku 2016. O koho jde a jak jste se seznámili? 
Galavečerem provází muž roku Josef Kůrka a po jeho boku bude stát miss aerobic Adéla Ak. Josef je sám bojovník, pochází ze Slaného, byl ideální volbou. 


Kolik lidí přišlo na minulé dva ročníky a kolik jich čekáte teď? 
Na předcházející večery dorazilo celkem třináct stovek diváků a já věřím, že Grandu bude plný i v sobotu večer. Na fanoušky se moc těším!


Půjdete do ringu i vy sám? 
Do ringu teď návrat neplánuji, i když bych si chtěl dát ještě někdy rozlučkovej fight a zakončit tím svou kariéru. Teď na to bohužel není čas, připravuji své svěřence, kteří úspěšně reprezentují město Slaný. Jejich úspěchy mě naplňují a dělají mi obrovskou radost.