Ovace se dostaly Mariovi nejen za jeho sportovní výkon v ringu. Je duší slánského bojového umění, ve svém klubu TCB GYM vychoval, vychovává a bude vychovávat spoustu malých i větších slánských práčat. Ne náhodou zamířila do Grandu většina slánské smetánky v čele se starostou Martinem Hrabánkem. „Musím všem poděkovat. Trenérům, kteří mě připravili, lidem z klubu, kteří mi pomáhali s organizací. Rodině, ta mě úžasně podporuje. Hosteskám, moderátorům. A určitě i fantastickým divákům. Atmosféra, jakou vytvořili, ta úplně nabíjela mě i celý sál,“ děkoval Mario Jarkas.

Dík patří i jemu, prožil si svoje. Musel shodit patnáct kilogramů za dva měsíce, na to dieta nestačila. Pomohl mu kamarád, kondiční trenér Martin Svoboda. Příprava s ním začínala ve tři čtvrtě na šest! Do toho rodina, vedení Gymu a ještě spousta práce okolo pořádání galavečera.

Mario Jarkas vše zvládl. „Martin Svoboda je podle mě nejlepší kondiční trenér v republice, strašně mi pomohl. V zápase mě vedl Pavel Hakim Majer a to je zase největší legenda bojových sportů u nás. Když vám takoví lidé pomáhají, jde to. Já byl už jednu chvíli ze všech věcí kolem organizace na zhroucení, pak mě Hakim čapl a odvedl do šatny. Díky jemu jsem se dovedl soustředit na zápas s Lukášem Zemanem a díky jeho dokonalým radám jsem vyhrál,“ pokračoval dojatě Mario Jarkas.

Vyhrál K.O. ve druhém kole a pak už si užíval jen ovace. Ale proč naposledy?

„Chci se teď naplno věnovat svojí úžasné rodině a mamince, která mi fandila. Mám krásné holčičky a ty jsou teď number one. A samozřejmě moji svěřenci v TCB Gymu, hodně jich už je, nebo bude lepších než já,“ usmál se Mario a zmínil třeba pětici, která se v rámci galavečera předvedla divákům také: Tomáše Vitocha, Filipa Roubíčka, Jana Mareše, Lukáše Drtinu a Martina Šulíka.

„Jsme skvělá parta přátel a sportovců, v sobotu se to jasně ukázalo,“ dodal hlavní hrdina slánské show.