Zápas byl jasně v režii kladenských hráček, které vyhrály 4:0 (1:0, 2:0, 1:0). „Přes nepříjemné zdržení turnaje jsme se na utkání kvalitně připravily,“ prohlásil trenér Ondřej Neuman.

První trefu obstarala Kopřivová. Další průběh byl dlouho bez gólu, ale ECKG měl více ze hry. Druhý gól dal paradoxně v oslabení poté, co Tučková vystihla rozehrávku. Za minutu se trefila Plíšková a její branka byla zlomová. Do závěrečné třetiny se zapojily i další kladenské hráčky. Nasazení a neupadající tempo znamenalo, že vítězky přidaly zásluhou Hubrové i čtvrtý gól. Na druhé straně udržela čisté konto excelentní Siskosová.

„Tým se stále zlepšuje a věříme, že potenciál hráček není zdaleka vyčerpán. Přes zimní přestávku, která nás čeká, chceme zapracovat do sestavy další hráčky a znovu tak dát týmu impuls, aby nám vyšel vstup do další části sezony,“ uvedl Neuman.

Branky: 8. Kopřivová (Bachmaierová), 25. Tučková, 26. Plíšková (Zvelebilová), 34. Hubrová (Kopřivová).
Kladno: Siskosová (Červinková) - Bařtipánová, Vrzáková, Kuchařová, Hnízdilová, Sládková - Hubrová, Hyková, Plíšková, Kopřivová, Bachmaierová, Zvelebilová, Tučková, Smetáková, Svobodová, Blechová.