Vše odstartuje již v pátek 20. září od 17:00 hodin dalším dílem seriálu PRO-TEC Speedway Mini Cup ve třídě 125 ccm, kde startují naděje ve věkové kategorii 9-15 let.

Sobota 21. září bude doslova našlapaná trojicí mítinků. Vše začne již v 10:00 hodin, kdy je na programu mistrovství ČR 125 ccm na malé dráze, kde divákům předvedou své umění junioři kategorie 10 – 15 let.

Mistrovský titul z loňské sezony obhajuje Jaroslav Vaníček z pražské Markéty, jemuž se budou snažit cestu za obhajobou zkomplikovat Vojtěch Šachl z divišovského AK, Jan Jeníček ZP Pardubice a rovněž domácí Bruno Belan.

Odpolední program na klasické dráze ve Slaném startuje v 15:00 hodin, a to dvojicí závodů. Hlavním je mezinárodní závod dvojic kubatury 250 ccm za účasti párů z Polska, Německa, Lotyšska, Dánska a ČR.

Součástí mezinárodního mítinku 250 ccm je mistrovství ČR 125 ccm na klasické dráze. Zde je Jaroslav Vaníček rovněž obhájcem loňského mistrovského titulu.

Slánský AK bude reprezentovat Bruno Beláň.

Neděle 22. září má na programu již jen jeden závod a to finále mistrovství ČR jednotlivců ve třídě 250 ccm, který začne v 10:00 hodin.

Barvy slánského AK oblékne Milan Dobiáš, Pavel Kuchař z pražské Markéty je obhájcem mistrovského titulu který před rokem získal právě ve Slaném.

Antonín Vilde