Nahrávač Jiří Blažek litoval, že se do semifinálové skupiny nedostali jen vinou o set horšího skóre.
„Bylo to trošku smolné," poznamenal Blažek, na jehož tým tak zbyly pouze boje o sedmé až deváté místo. Tady podlehli své noční můře, Ege České Budějovice, s nímž těsně vypadli v semifinále play-off I. ligy. Ve druhém utkání nestačili na extraligový Zlín (0:2).

V základní skupině narazilo Kladno na pozdějšího vítěze, Humry Perštejn (0:2). Jejich tým tvořili bývalí reprezentanti a krajánci. Hráli za ně také bývalí extraligisté Kladna, Martin Böhm a Jaromír Koláčný.

O Böhmovi  se před časem  mluvilo jako o možné posile Kladna do nové sezony. Zahrál by si tady se svým bratrem. „Ještě rok nebo dva ale budu hrát v Praze, pak se uvidí,"  uvedl držitel českého titulu, jenž poslední sezonu odehrál v Příbrami.

Po boji podlehlo Kladno v závěrečném utkání skupiny extraligové ČZU Praha 0:2 a právě ztracený set ho připravil o lepší umístění. Na druhou stranu porazilo mix Benátek 2:1 a Odolenu Vodu 2:0.

Tento víkend budou patřit dřevěnické antukové kurty amatérským volejbalistům. Chybět tam nebudou ani Kladenští se svými partičkami.

Jinak tým už začal s přípravou na novou sezonu. Třikrát týdně má posilovnu s výběhy a 20. srpna jde do haly.