„Byla to sezona jak hrom! Závodit spolu s Viki (Prokopovou) a Brentonem (Andreolim) byla pro mě čest a neskutečně jsem si to užila!“ shrnuje letošní sezonu sedmnáctiletá studentka Sportovního gymnázia v Kladně.

Trio ve složení Andrea Švihálková, Viktorie Prokopová a Brenton Andreoli, závodící za pražský klub Fitness center Báry a Hanky Šulcové, zůstalo celý rok neporaženo a ovládlo jak na jaře mistrovství Evropy v Polsku, podzimní mistrovství ČR v Praze, tak nakonec i říjnové mistrovství světa v Holandsku.

Za nápadem dát dohromady právě tyto tři individuální závodníky stojí trenérka Bára Ptáčková.

Trio v čele s několikanásobným mistrem světa Australanem Brentonem na sebe strhávalo pozornost na všech závodech, bylo velikým zpestřením letošní sezony a sklízelo zaslouženě slova chvály od českých i zahraničních kolegů.

Spolu s obhájkyní světového titulu v individuální disciplíně žen Adélou Citovou pak bylo právě toto „česko-australské“ trio tím týmem, kterému se podařilo (mezi dospělými soutěžícími) ze šampionátu ve sportovním aerobiku a fitness týmech v Holandsku dovézt do České republiky světový titul.