Odveta za loňské semifinále se Bubákům nepovedla

Praha - Dvě branky. Takové je skóre Nové ho Strašecí z posledních tří zápasů. Výhra nad pražským Kovem sice žlutomodré posunula na druhou příčku, ale tápající Ďáblové dokázali na favorita vyzrát. Pražský tým vyhrál 3:0.Kladenské celky hrály doma proti jihočeským.

31.3.2011

Těžký život měli před brankou domácích hráči Nového Strašecí. Neprosadil se ani veterán Daenemark.Foto: Lucie Syrovátková

Zatímco na vedoucí Jindřichův Hradec nestačil Alpiq B ani Jungle Fever, sedmý Suchdol nad Lužnicí obraly oba.

Alpiqu B pomohli hráči na střídavý start. Po špatném začátku (0:2) srovnal dvěma trefami Káranský půjčený z Dynama a jeho spolubojovní Ungrman pro změnu duel rozhodl. Dával třetí gól a poté i rozhodující nájezd. Kladno B tak vyhrálo 4:3. Méně se mu dařilo proti lídrovi soutěže z Jindřichova Hradce, přitom mu na podzim připravili první porážku v soutěži. Ten vedl po sedmi minutách už 3:0 a nakonec vyhrál vysoko 7:1.

Předposlední Jungle Fever odehráli jeden z nejlepších víkendů jara. Jindřichovu Hradci sice podlehli 0:4, když se nechali příliš vylučovat (Ibl dostal tradiční trest ve hře) a soupeř dal tři branky v přesilovce. Proti Suchodolu drželi Jungle díky zásahu Mandy vedení 1:0 až do poslední minuty, kdy kalát srovnal. V nájezdech uspěli Jihočeši, jmenovitě Laurinc.

Před rokem porazili Ďáblové vítěze základní části v semifinále a nyní znovu ukázali, že na Strašecí hrát umí. Vše mohlo být jinak. Kuna v první minutě selhal ve velké šanci. Příležitosti měli i jiní, ale skvělý Lain vše vychytal. Domácí tlak v první třetině ustáli a udeřili po přestávce, kdy se nenápadnou střelou prosadil Kočka. O chvíli později to vypadalo s týmem kouče Moravce ještě hůř. Přesilovku využil Tichý. I když Nové Strašecí tlak stupňovalo, Lain byl vždy proti, vše vychytal a domácí pečetil zápas střelou do prázdné branky. Hostům chybělo střelecké štěstí. Šance, ze kterých se obyčejně střelci jako Průša nebo Sýkora nemýlí, zůstaly tentokrát nevyužity.

„Hráči neplnili, co měli. Před play off bychom se nad sebou měli trochu zamyslet, takhle dál fungovat nemůžeme,“ nebral si servítky Moravec, kouč poražených. „Nelíbilo se mi to prakticky už od rozcvičky,“ dodal. Nové Strašecí kleslo na čtvrtou příčku a je v jeho rukou, zda se dostane na třetí. V posledním zápase základní části se utká na Kocourku s Hostivaří. Poté už se kolotoč s názvem play off roztočí naplno…

Potencionálních soupeřů pro čtvrtfinále play off je několik. Nové Strašecí může skončit na druhém, třetím nebo čtvrtém místě. Situace v nižších patrech tabulky je vyrovnaná a stále se bojuje o poslední místo do vyřazovacích bojů.

SK Ďáblové Praha – HBC Nové Strašecí 3:0 (0:0, 2:0, 1:0). Branky: 18. a 45. Kočka, 26. Tichý. Vyloučení: 6:4, využití: 1:0. Střely na branku: 47:42

Nové Strašecí: Baráth – Porcal, Kuna, Douša, Benda, Husák, Samšuk – Tóth, Sýkora, Wittmayer – Ryss, Krtička, Průša – Daenemark, Černý.

Setkání s politiky voliče ve Všetatech ovlivnilo

Všetaty /FOTOGALERIE/ – Když do malé obce na Rakovnicku začátkem října dorazila desítka lídrů středočeských kandidátek politických stran, místní si mysleli, že jde o nějaký žert. Jenže Deník bus, který politiky vezl z Prahy, skutečně svou cestu končil ve Všetatech. Ovlivnilo setkání s vrcholnými politiky naší země rozhodnutí tamních obyvatel při volbách?

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Kladensko - Volejbalisté Kladna mají cenný skalp. Porazili Karlovarsko 3:1a v extraligové tabulce jsou na třetím místě.

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Kladensko - Nabídka fotbalových zápasů v okrese Kladno.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.