Jungle zvládli nedělní utkání proti slabšímu Narku, když nedostali ani gól a sami udeřili sedmkrát. Soupeř byl přitom posílený sobotní nečekanou výhrou 3:0 nad Unhoští, při níž mu pomohl výtečný brankáře Kotek, jenž v šestačtyřiceti letech uhájil první čisté konto od svého comebacku. Soupeř naopak nechytal exmistr republiky Vimer.

Ale zpět k Junglu, který sehrál těžší duelu už v sobotu. Stálo proti němu největší zklamání sezony – Vlci Buštěhrad A a oba celky potřebovaly nutně bodovat, jejich ztráta na osmičku zajišťující boje v play–off narůstá. Nabitý celek Junglu měl lepší pohyb, a byť se protivník snažil, vyhrál poměrně jasně 6:3.

K vidění byla i potyčka domácího Smetáka s Voigtem, oba dostali trest pět minut a dom konce zápasu.

Nic se nemění v čele tabulky, šestice nejlepších týmů nezaváhala. První Beer Stars si s chutí zastříleli proti hodně oslabené Spartě (ta alespoň oslavila sobotní cenný triumf nad Moribundusem), naopak druhé Vlky Buštěhrad B čekal těžší souboj se Slaným.

Po dvou třetinách to bylo vyrovnané 3:3, ale Vlkům nakonec paradoxně pomohlo oslabení. V něm sice třikrát inkasovali, je nže ve 36. minutě nechali utéci Bendika a ten rozhodl. Na 3:5 pak ještě v samotném závěru zvýšil Protiva.

Třetí Nové Strašecí B odehrálo velmi podobný duel s Torpedem. I tady to bylo po dvou třetinách vyrovnané 2:2 a stav zlomil strašecký Hlavsa sedm minut před koncem. na jeho zásahu se asistencí podílel i gólman Liška.

Čtvrtá Třebíz nevyslala do souboje s posledním Extrémem ani jednu ze svých hvězd. Chyběli J. Pavlík, Novák, oba Bálkové i Korbel. Tým museli táhnout mladí a povedlo se jim to, vyhráli 7:1.

Podobným rozdílem opanovalo duel s Falconem také Dynamo (7:2). Od poražených se čekal větší odpor.

Dramatický a pěkný duel odehrál Notor proti Deltě. Dlouho dřel na vedení 2:0, ale od poloviny utkání ztrácel půdu pod nohama. Favorit postupně skóre dorovnal a v úvodu třetího dějství ho střelec Urban definitivně překlopil na jeho stranu.

Výsledky: Narko – Unhošť 3:0, Jungle B – Vlci Buštěhrad 6:3, Torpedo – N. Strašecí 2:4, Moribundus – Sparta 5:10, Beer Stars B – Černá hvězda 3:1, Sparta – Beer Stars 2:14, Dynamo – Falcon 7:2, Třebíz – Extrém 7:1, Delta – Notor 3:2, Slaný – Vlci Buštěhrad B 3:5, Jungle B – Narko 7:0.

1. Beer Stars⋌ 9 8 0 0 1 62:26 24
2. Vlci Buštěhrad B⋌ 8 7 0 0 1 70:17 21
3. Nové Strašecí B⋌ 8 6 1 0 1 53:20 20
4. Beer Stars B⋌ 8 6 0 1 1 43:25 19
5. Defekt Třebíz⋌ 8 6 0 0 2 47:20 18
6. Dynamo Rozdělov⋌ 8 6 0 0 2 41:27 18
7. Černá Hvězda⋌ 8 5 0 0 3 55:21 15
8. Jungle Fever B⋌ 8 5 0 0 3 44:22 15