Magnetem elitní skupiny A měl být souboj Vlků Buštěhrad s Beer Stars. Hosté ze Švermova byli ale tak mizerní, že si z nich Vlci udělali i bez bílé ponožky Costnera na divoko a pojedli je jako Karkulku s babičkou i myslivcem dohromady. Hlavně v oslabení Buštěhrad zářil, hádající se partičku favoritů při něm ztrestal hned třikrát a vyhrál 6:3.

Tahákem prostřední skupiny B byl duel vedoucího Notoru s Unhoští. Bylo to řádně hecnuté už od začátku, kdy sudí hráče Notoru Dvořáka poslal na trestnou za to, že se rozcvičoval bez helmy. To přidalo všem na klidu…

Celkem padlo dvacet pět trestů, ale i jedenáct gólů. Notor zachránil svou sérii neporazitelnosti 53 vteřin před koncem, když Kločkovu ránu od modré tečoval Mareš. Pak se to ještě pořádně servalo a šlo se na nájezdy. V nich za Unhošť rozhodl Šec, odpověď Kločka mířila jen do tyče.

V nejslabší skupině C si už druhé vítězství za sebou připsal odepisovaný Moribundus. Tentokrát je dokonce tříbodové, když vítězové výsledkem 5:3 zlomili v posledních týdnech výbornou Spartu. Zlomový čtvrtý gól vstřelil v přesilovce netradiční kanonýr Jaroslav Zelenka, který obvykle střílí jen paličkami do bubnů jako hokejový fanoušek.

Pořádně si oddechla slánská parta. Letos začala jaksi bez formy, ale už má první výhru. Černá hvězda přitom nebyla lehkým soustíčkem, jenže uhrála na půdě soka jen bod, v nájezdech předvedl kouzlo odměněné bodem Langer.

Zajímavé bylo ještě meziskupinové derby, v němž papírově slabší Narko dvě třetiny utkání nad Novým Strašecím vedlo, Bubáci ale velkou zásluhou z áčka půjčeného Duchoně otočili na 4:2.

V nejsilnější skupině A vede Dynamo už s náskokem šesti bodů před buštěhradskými Vlky, ve skupině zůstal v čele Notor se čtyřmi body plus oproti Deltě. C skupinu ovládají zatím Rytíři Buštěhrad o dva body před Spartou.

Výsledky: Beer Stars – Vlci Buštěhrad 3:6, Narko – N. Strašecí B 2:4, Unhošť – Notor 5:4 ss, Extrém – Rytíři 1:3, Sparta – Moribundus 3:5, Delta – Vlci Buštěhrad B 5:2, Slaný – Černá hvězda 5:4 ss, Třebíz B – Stars B 10:2, Dynamo – Falcon 7:1.