Nicméně dynamo si duel s Černou hvězdou malovalo určitě lépe, zvlášť když do soupeřova tábora dorazila jen šestice hráčů.

jenže není každý den posvícení. Favorit nedával branky, a když ho nachytal v úvodu třetí části Hejcman, bylo to neskutečných 3:4! Jenže hned po chvíli se obhájce trofeje z loňska zmátořil, góly Ungermana a Káranského se uklidnil a otočil na 7:5.

Možná ještě víc namále měli druzí Beer Stars. S rytíři Buštěhrad, jimž tentokrát dorazily hvězdičky Protiva s Forraiem, prohrávali po dvou částech už 2:5 a s body se možná loučili. Jenže pak Holeček snížil, po slepených trefách ve 38. minutě bylo vyrovnáno a Švermov následně soka doslova zničil – vyhrál 9:5.

Nadřeli se i třetí Vlci Buštěhrad. Ti přemohli lídra slabší skupiny B Notor 3:2 díky třem brankám bratrů Omraiů, ale hlavně až v koncovce. V ní Notor Zmeškal srovnal, jenže zakrátko jeho spoluhráč Krajtr dostal trest pět plus do konce utkání a Buštěhrad T. Omraiem početní převahu zužitkoval. Notor přesto vede suverénně skupinu B.

Nejsnadněji ze skupiny A vyhráli Beer Stars B. Svou famózní pohodu prokázal proti Deltě (6:2) zejména veterán Pavel Švejcar, jenž po šesti gólech do sítě Slaného vstřelil tentokrát čtyři.

Trápí se naopak poslední Nové Strašecí B. V body doufalo alespoň proti Unhošti, jenže ta postavila do brány skvělého Bartuška, který ze 36 střel nelapil jedinou a jeho Kozlové vyhráli duel 4:1.

V tabulce skupiny B, kde jako jediní o víkendu vyhráli, tak přeskočili Deltu a jsou třetí těsně za Černou hvězdou.

Ze skupiny A zbývá ještě předposlední Falcon. V pěkném utkání se skvělými brankáři Dandou a Škodákem na obou stranách remizoval s Narkem 2:2 a bod navíc mu přinesl až úspěšný nájezd také už pomalu veterána Pavla Nevařila.

V nejslabší skupině C se situace po minulém kole hodně srovnala a Sparta tak tak držela svou druhou příčku, která ještě bude na konci ročníku postupová.

Teď je jí mnohem lépe, protože vyhrála jak ona nad Extrémem, tak vedoucí Rytířů Buštěhrad nad posledním Moribundusem.

Extrém by v případě úspěchu Spartu přeskočil, úvod ale vyšel soupeři, který v 6. minutě lepenými góly utekl na 2:0 a pak už těsný náskok udržoval. V závěru sice Strejc snížil na 3:4, ale více Extrém nedosáhl.

Rytíři to s Moribundusem neměli snadné, měli ale v sestavě Ondřeje Bakalára. Posila z Junglu se na výhře 6:3 podílela čtyřmi brankami a u zbylých dvou asistovala. Bakalár, jenž vede klubové statistiky ve střelcích (12), přihrávkách (14), ale i vyšších trestech (4), je tak hráčem víkendu.

Výsledky: Extrém – Sparta 3:4, Falcon – Narko 3:2 ss, Beer Stars – Vlci Buštěhrad B 9:5, N. Strašecí – Unhošť 1:4, Dynamo – Černá hivězda 7:5, Moribundus – Rytíři 3:6, Vlci Buštěhrad – Notor 3:2, B. Stars B – Delta 6:2, Třebíz – Slaný 7:2.