Dokonce takové, že předseda okresního svazu hokejbalu Zbyněk Zíma poněkud nešťastně kritizoval výkon rozhodčích Komorouse a Kužela na internetových stránkách svazu. Nešťastně proto, že Zíma sice může jako jejich nadřízený kritizovat rozhodčí, ale protože je zároveň hráčem postiženého Narka a byl tedy v událostech osobně zainteresován, jen těžko může být jeho pohled vyvážený.

Kritiku měl přenechat někomu jinému. Pokud napadá podřízené, jakoby sám sobě máslo na hlavu vkládal. Navíc je zde něco jako etika.

Co se vlastně stalo? Narko vedlo během třetí třetiny 5:3, ale náskok ztratilo. Vyrovnávací trefa padla z trestného střílení, které bylo podle Zímy vymyšlené, což „dokazuje“ na stránkách snímkem, jenž ovšem nic nedokazuje.

Nájezd prováděl Josef Vrkota, ale poté, co hůl brankáře Hanzlíka opustila jeho rukavici, sudí Kužel uznal technický gól.

Zíma opět sršel hněvem a domnělé křivdy svého mužstva popsal na oficiálních stránkách: „Rozhodčí očividně Narku nepřáli. Snížení přišlo po využité přesilovce Beerů a 29 sekund před koncem si rozhodčí vymysleli penaltu opět ve prospěch Beer Stars B. Autor trestného střílení Vrkota chtěl zakončit kličkou, ale míček ho neposlechl a brankář Hanzlík vytušil možnost zmařit jeho nájezd vytrčením brankářské hole proti míčku. Tak se i stalo, hůl se dotkla míčku a pak vypadla gólmanovi z rukavice,“ popisuje Zíma.

Druhá strana má zcela opačný názor a stejně tak i rozhodčí.

Kapitán Beer Stars B Jan Cajthaml přiznal, že jedna z branek – dal ji na 3:3 David Švenkrt po sevření míčku, byla diskutabilní. Jinak byly podle něj verdikty v pořádku.

„David to narovnal. V penaltovém rozjezdu svůj nájezd napálil z půlky mimo bránu,“ popsali gesto hodné ceny fair–play shodně Zíma s Cajthamlem.

Kdo se v hokejbalových soutěž pohybuje, ví, že kluby zásadně rozhodčí nijak nemotivují. Jinak řečeno, je vyloučeno, aby Beer Stars B hrající leda pro radost a maximálně žízeň upláceli rozhodčí. „Křičel to na nás Zíma. On vůbec křičel hodně, i na rozhodčí. Ale kdo to hraje, ví, jaký je nesmysl platit si výhru s Narkem,“ uchechtl se kapitán Beer Stars Jan Cajthaml, jehož předseda svazu notně nadzvedl.