Nejspíš pak Notorů, které čeká duel s hlavním aspirantem na trofej – Dynamem.

Právě Dynamo a také obhájce trofeje Jungle Fever mají jako jediné týmy postup definitivně jistý. Spojený celek Beer Stars a Amálky by o něj mohla připravit jen teorie. Rozhodující třetí kolo se hraje o nadcházejícím víkendu a nebude to na hřišti Sítná, kde se upravují drobnosti ve vztahu majitele hřiště – Střední odborné školy a Okresního hokejbalového svazu Kladno. Hrát se tak bude u zimního stadionu.

Skupina A měla oba zápasy na programu už v sobotu. Zatímco Dynamo rozstřílelo Rytíře 14:2 (o debaklu rozhodla teprve poslední třetina 9:1), Notor podlehl Falconu 2:3 teprve na nájezdy. A nepomohly mu ani mladé hvězdy půjčené z extraligového Alpiqu – brankář Jirotka a útočníci Nedvěd s J. Šímou. Rozhodující nájezd proměnil Klicpera.

Ve skupině B se dočkala prvního triumfu Sítná. Po těsné porážce s Beer Stars porazila Deltu 4:1 díky hattricku Kozáka.

Na pokraji vyřazení se tak ocitli dorostenci Jungle Fever, loňské velké překvapení turnaje. Tehdy porazili nečekaně Beer Stars a právě na ně narazili v sobotu. Už nebyli outsidery, protože je posílil jeden z nejlepších kladenských brankářů Fajt a další hráč áčka - útočník Novotný, naopak soupeř měl jen sedm hráčů v poli. Dlouho také prohrával zásahem Rezka šest vteřin před první sirénou, ale hvězdy soupeře v závěru zabraly – Janeček srovnal a Dvořák šibenicí rozhodl. Chybělo dva a půl minuty do klaksonu…

Ve skupině C odehrálo áčko Jungle Fever jasný zápas s výběrem rozhodčích, které přemohl 14:3. Debakl se zrodil až po osmi trefách do sítě Krále (v minulém kole byl nešťastníkem víkendu a teď na podobné hodnocení aspiruje podruhé s gólmanem Rytířů a dorostem Junglu) v poslední třetině.

Druhé utkání mezi Narkem a Vlky Buštěhrad bylo dramatem. Vlci už nesměli prohrát, ale po dvou bezbrankových třetinách dostali gól od Jaroše. Díky L. Lvovi skóre otočili - útočník podruhé skóroval vsedě z prostoru brankoviště, což se Narku nelíbilo. Jánský vyrovnal, ale nájezdy opanovali Vlci, když zkušený Olič vyzrál na ještě zkušenějšího Kotka.

Skupina A: Notor – Falcon 2:3 nn, Rytíři – Dynamo 2:14. Pořadí: 1. Dynamo Rozdělov 6 bodů (skóre 20:2), 2. Notor Kladno 2 (6:8), 3. Falcon Kročehlavy 2 (3:8), 4. Rytíři Buštěhrad 2 (7:18).

Skupina B: Sítná – Delta 4:1, Beer Stars – Jungle dorost 2:1. Pořadí: 1. Beer Stars 5 (4:2), 2. HBC Sítná 4 (5:3), 3. PPT Delta 3 (3:4), 4. Jungle Fever dor. 0 (1:4).

Skupina C: Jungle Fever A – Rozhodčí 14:3, Vlci – Narko 3:2 nn. Pořadí: 1. Jungle Fever muži 6 (17:4), 2. Narko Kročehlavy 4 (12:6), 3. Vlci Buštěhrad 2 (4:3), 4. Rozhodčí Team 0 (6:24).