Během několikaletého působení prošlo v kladenském středisku rukama Hany Valentové, ale i jejího otce - rovněž bývalého skvělého stolního tenisty Josefa Plachého, mnoho dětí, které více či méně propadly kouzlu celuloidového míčku. A úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat.

TSM Kladno vychovalo hned několik hráčů, kteří se dokázali v individuálních soutěžích výsledkově prosadit nejen na regionální či krajské úrovni, mnozí to dotáhli až do nejvyšších republikových úrovní – včetně extraligy.

V sobotu dosáhlo TSK Kladno na další milník v historii klubu, tentokrát na úrovni týmové. Družstvo perspektivních děvčat totiž naprosto suverénně ovládlo II. ligu žen a zaslouženě postoupilo do druhé nejvyšší republikové soutěže – do I. ligy- skvělá reklama pro kladenský sport!

Slavný kladenský hokejový brankář Miroslav Termer.
Brankářské legendě Miroslavu Termerovi by bylo dnes už osmdesát

Kromě trenérů se na úspěchu podílely Kateřina Pisárová, Lucie Maurerová, Veronika Šafková, Andrea Slámová, Liliana Plachá a Natálie Hubingerová.

Snad tyto individuální a kolektivní úspěchy kladenského TSM oslovily další děti, které by se chtěly úspěšně prohánět s pálkou v ruce za zelenými stoly.

Miroslav SLÁMA

Úspěšný tým TSM Kladno: Veronika Šafková, Andrea Slámová, Kateřina Pisárová a Lucie MaurerováÚspěšný tým TSM Kladno: Veronika Šafková, Andrea Slámová, Kateřina Pisárová a Lucie MaurerováZdroj: TSM Kladno

Úspěšný tým TSM Kladno dostal za postup sladkou odměnu:Úspěšný tým TSM Kladno dostal za postup sladkou odměnu:Zdroj: TSM Kladno