Predatorss – Černá hvězda 2:3, 4:2, celkově 3:1

Osmý celek tabulky základní části pořádně soupeři zavařil. Zase to byla Černá hvězda jako dřív, v play–off hodně bojovná a nevyzpytatelná. První zápas díky lepšímu úvodu vyhrála, ve druhém sice také dobře začala, ovšem Švermovští skóre otočili už v prostřední třetině.

Branky (3. zápas): Malík, Šanda – Z. Švec, P. Fingerhut, Malák. 4. zápas: Jůzek, Šanda, Křepelka, Cihlář – Maršík, Malák.

Vlci Buštěhrad B – Kozel Unhošť B 11:0, celkově 3:0
V nejjednoznačnější sérii vrátil Buštěhrad Unhošti porážku z oblastní ligy, kde pro změnu dominovalo áčko Kozlů. Poslední duel byl hrou kočky s myší.
Branky: Borč 5, Důras 2, Kofroň, A. Fišer, Bercík, David.

Narko Kročehlavy – NFC Sparta 6:4, celkově 3:0

Narku tentokrát scházel hokejista Langhammer a navíc se Sparta vyšvihla k nejlepšímu výkonu v sérii. V poslední části ale favorit třikrát udeřil a nakonec poměrně v pohodě vyhrál.

Branky: Janeček 2, Hanžl 2, Kozelka, Říha – Janeček 2, Černý, Pípal.

Falcon Kročehlavy B – Likatronic Slaný 3:5, 5:1, 1:2

Nejlepší a nejdelší série dospěla do pátého utkání. Zajímavostí je, že ani jeden z týmů nedokázal v pěti duelech vyhrát na vlastním hřišti. Falcon v sobotu v Kladně podlehl 3:5, ale ve Slaném se mu stejně jako před týdnem vedlo a zvítězil jasně 5:1. Dramatem byl poslední zápas. V něm vstřelil v poslední třetině za stavu 1:1 rozhodující branku Slaného juniorský hokejový reprezentant Valský.

Branky (3. zápas): Havlůj, Jar. Chalupný, Danda – Mervart 3, Kropáč, Valský), 4. zápas: Trupl 2, Adamovský, Havlůj, Danda – Kostinec. 5. zápas: Dlouhý – Langer, Valský.

V semifinále na sebe narazí Predatorss a Slaný (so i ne 16, Sítná) a Buštěhrad B s Narkem. Hraje se opět na tři vítězné zápasy, takže série skončí až o dalším víkendu