Byl to nejdramatičtější duel čtvrtého kola, v němž ještě překvapila výhra Stochova nad slánským béčkem. Domácím se povedla první třetina (3:0), pak se sice Golem zlepšil, ale na obrat bylo pozdě.

Něco se svou obranou by už měli dělat buštěhradští Rytíři. V pátek ještě jakž takž odolávali Černé hvězdě, jíž podlehli 0:10, zato duel se Spartou odehráli zoufale. V první třetině dostali patnáct gólů, pak ještě dalších jedenáct a za čtyři utkání inkasovali už 81 gólů!

Výsledky: Sparta – Extrém 8:4 (Čermák 4, Adamov 2, Kačer, Černý – J. Černý 2, M. Černý, Pilný), Černá hvězda – Rytíři 10:0 (Z. Švec 3, Holeček 2, Malák 2, Bratičák, Jaroš, Janatka), Vlci B – Falcon 7:1 (Olič 4, Borč, Pánek, Důras – Dubský), Cvrčovice – Unhošť B 2:5 (P. Fingerhut, Kropáček – Chvojka 2, Štěpánek, König, Krajčinovský), Stochov – Slaný B 6:4 (Pecinovský, Kedroň, Houska, Kudej, Prokop, Navrátil – Langer 3, Kettner), Rytíři – Sparta 1:26 (P. Maškulík – Adamov 7, Čermák 6, Vondráček 4, Kačer 3, Kučera 2, Hanzal 2, Kloček, Pípal), Narko – Černá hvězda 6:5 sn (Klicpera 2, Janeček 2, Jánský, náj. Sojka – Veselý, Hejcman, Malák, Janatka, Hausner), Extrém – Vlci B 1:5 (M. Černý – Olič 3, Podráský, Slabý).