Souboj týmů, které daly dohromady silné kádry, ovlivnil faul domácí hvězdy Mervarta na D. Bratičáka u hrazení. Robustní Slaňák putoval předčasně pod sprchy a svému týmu v koncovce scházel. Právě Bratičák při power-play vyrovnal a v nájezdech dorazil Slánské Jaroš.

Překvapením víkendu byl výkon Cvrčovic proti Stochovu. Nováček v první čtvrtině svému sokovi vysoko podlehl, tentokrát ale dobře začal, podržel ho gólman a kolektivním výkonem dokráčel k jasnému vedení už do druhé přestávky. Stochov se sice snažil do konce, našel ale jediného střelce – veterána Milotu.

Výsledky: Falcon – Extrém 10:1 (Kalina 2, Jar. Chalupný 2, Bunda 2, Mládek, Veselý, Majer, Jan Chalupný – Kšír), Slaný – Černá hvězda 4:5 nn (Langer 2, Mervart, Kostinec – Holeček, Švec, Valuch, D. Bratičák + roz. nájezd Jaroš), Cvrčovice – Stochov 6:3 (Nedvěd 2, Novák 2, Jůzek, Bubeník – Milota 3), Narko – Sparta 11:1 (Klicpera 2, Janeček 2, Říha 2, Jánský 2, Staněk, Kozelka, Zikán – J. Rezek ml.), Rytíři – Buštěhrad 3:9 (nehl.).