V čele soutěže se udrželo Narko, které má navíc zápas k dobru. Cvrčovice proti lídrovi zaperlily v poslední minutě utkání, když najednou daly tři góly! Bohužel pro ně nezvládly ani další duel s Falconem.


Na hřišti béčka Slaného se vrátila do pohody rezerva Unhoště. Domácí Golem se sice dlouho držel, nakonec ale na sestavu hostů neměl a podlehl 2:6.

Rytíři opět předvedli, že už nejsou takovým outsiderem. Se Stochovem dřeli a výsledek udrželi téměř do konce na vážkách, nicméně přece jen podlehli 4:6. V dalším dramatickém duelu se body dělily. Favorizovaný Falcon dokonce musel dotahovat proti Spartě manko 2:4. Povedlo se to Nevařilovi, v nájezdech se už skóre nezměnilo, byť se opět Nevařil trefil. Jednou to ale dokázala také Sparta.


Výsledky: Rytíři Buštěhrad – Stochov 4:6 (J. Maškulík 2, Protiva, Janeček – Čižmár 2, Tyle, Fejsák, Milota, Smital), Vlci Buštěhrad B – Černá Hvězda 5:3 (Olič 3, Podráský, Šmíd – Pokorný 2, Bratičák), Narko – Cvrčovice 6:4 (Janeček 3, Huml, Sojka, Klicpera – Jůzek 2, Procházka, Novák), Falcon – Sparta 4:4 ss (Ričl, Jar. Chalupný, Vašák, Nevařil – Čermák 2, Kačer, Beran), Slaný B – Unhošť B 2:6 (Češka, Kostinec – Marčaník 3, Steiner 2, Šec), Cvrčovice – Falcon 4:7 (Nedvěd 3, Zdvihal – Nevařil 2, Jar. Chalupný 2, Vašák, Kalina, Dubský).

Více ve středečním Kladenském deníku.