V magnetu kola na sebe narazily týmy, které v úvodním kole jasně vyhrály – Nižbor a Falcon. Kelti ovšem zápas zcela ovládli, od druhé třetiny zvyšovali skóre a Falconům nastříleli sedm branek.

Druhým stoprocentním mužstvem zůstali Rytíři Buštěhrad. Podobně jako v minulém utkání proti Cvrčovicím rozhodli o své výhře nad Novým Strašecím až v poslední třetině, do té doby byl stav 3:3. Pak ale mladý celek Strašecí odpadl.

Vrcholem víkendového programu bylo střetnutí Černé hvězdy se Spartou. Hosté se v první třetině nečekaně ujali vedení 2:0, pak ještě zvýšili, ale Černá hvězda své první vystoupení v novém ročníku nechtěla pokazit a drtivým náporem otočila ještě do konce prostřední části na 5:3. Jenže pak se zase karta otočila, Spartě se povedlo vyrovnat a v nájezdech byla šťastnější, když rozhodl nestárnoucí veterán a posila z Buštěhradu Bercík.

Černá hvězda si spravila chuť alespoň proti spojenému celku Extrému a Unhoště B, kde vyhrála 5:1, zatímco Unhošť neuspěla ani proti béčku Slaného. Tam sice byla dobrému výsledku blíž, nicméně podlehla 2:4, když se jí povedla pouze závěrečná třetina.

Výsledky: Nižbor - Falcon 7:1 (Podráský 2, Dvořák 2, Novák, Beneš, Brodan – Vašák), Unhošť B - Slaný B 2:4 (Marčaník, Černý J. – Kekrt 2, Mervart, Šikola), Černá Hvězda – Sparta 5:6 ss (Dudek, Švec P., Janatka, Malák, Hausner – Škodák 2, Čermák, Fingerhut, Kačer, Bercík), Unhošť B – Černá Hvězda 1:5 (Bartoš – Malák 2, Bratičák, Jaroš, Švec P.), Nové Strašecí B - Rytíři Buštěhrad 4:6 (Jánský, Rajgl, Hurt, Tichý – Protiva 3, Janeček 2, Zíma).