V tom prvním hostila třetí Černá hvězda sedmé Slaný, přesto nebyla favoritem, hosté totiž dali dohromady lepší sestavu. Zatímco domácím scházeli Dudek či Bratičák, hosté přivezli J. Kropáče Mervarta i Křepelku. Jenže dlouho spíš vyspávali a bojovnější domácí vedli po první části 3:1. Vedení pak drželi ještě sedm a půl minuty před koncem, když už byl Golem lepší a třemi rychlými trefami vměstnanými do necelých pěti minut skóre otočil. V samotném závěru však Marcínek zajistil dalekonosnou ranou Hvězdě alespoň bod. V nájezdech už zase vládlo Slaný a Jonáš Křepelka dovršeným hattrickem zařídil týmu dva body.

Klopýtnutí Černé hvězdy využili Rytíři Buštěhrad, jednoznačně rozstříleli poslední Moribundus 11:2 a dostali se na třetí příčku. V tvrdě hraném zápase litovali jen ulomeného zubu kanonýra Vladimíra Protivy (4 góly). Dostal míčkem vystřeleným po odpískání…

Hvězdu navíc ohrožuje Nové Strašecí B, které si v dramatickém utkání poradilo s béčkem Unhošti. Vedlo už 3:0, ale soupeř nic nebalil. V závěru odvolal gólmana, Marčaník snížil na 3:2 a ještě zbývalo dost času, navíc měla Unhošť přesilovku. Ale Bubákov výhru uhájil.

Dosavadní suveréni soutěže potíže neměli. Falconu vzdorovala Sparta alespoň do druhé třetiny, pak v ofenzivně laděném přestavení ztrácela (3:8). To Cvrčovice na vedoucí Kelty Nižbor nestačily vůbec a dostaly dvanáct branek. Na jaře výborný Dvořák zaznamenal šest bodů (2:4).

Výsledky: Černá hvězda – Slaný B 4:5 ss (Pužman, Janatka, Pokorný, Marcínek – Křepelka 3, J. Kropáč, Langer), Moribundus – Rytíři Buštěhrad 2:11 (mar. Štěpánek, Švenkrt – Protiva 4, T. Klíma 2, V. Klíma, Voborník, Kozák, Maškulík, Zíma), Cvrčovice – Nižbor 1:12 (Novák – Mičko 2, Beneš 2, Sevald 2, Dvořák 2, Černý, Manda, Říha, Podráský), Nové Strašecí B – Unhošť B 3:2 (Samšuk, Kreuzer, Brhel – Tichý, Marčaník), Falcon – Sparta 8:3 (Kalina 3, Trupl 2, Chalupný, Majer, Dlouhý – Martinovský 2, Kučera).

Kelti Nižbor⋌ 17 16 0 1 0 127:23 49
Falcon Kroč.⋌ 17 13 0 1 3 91:47 40
Rytíři Buštěhr.⋌ 17 9 1 2 5 94:75 31
Černá Hvězda⋌ 17 9 0 3 5 78:68 30
N. Strašecí B⋌ 17 9 0 2 6 79:58 29
Golem Slaný B⋌ 17 7 1 2 7 78:89 25
NFC Sparta⋌ 17 5 4 1 7 83:77 24
Kozel Unhošť B⋌ 17 2 1 3 11 50:84 11