Nevedl si zle, rychle odpověděl na vedoucí branku Keltů, ale hned v úvodu třetí třetiny zaspal na buly a spolupráce Podráský – David přinesla Nižboru trochu šťastnou, hlavně však rozhodující branku na 2:1. Zajímavostí je, že rozhodčí utkání Pavel Švenkrt řídil svůj už stý duel v sezoně.

Na Rytíře se tak nebezpečně dotahuje Černá hvězda, která neměla problémy s Moribundem a vyhrála 9:1. Jejím jasným tahounem je Martin Dudek, jemuž navíc skončila sezona s Habešovnou, kde je jedním ze šéfů, a tak bude moci Černé hvězdě věnovat více času. Teď věnoval Moribundu tři góly.
V přímém souboji o pátou pozici v tabulce se dotáhlo na Nové Strašecí B béčko Slaného. Bylo jednoznačně lepší hlavně díky kvartetu borců. Mervart, Valský a Adamov nastříleli všech deset branek, J. Kropáč u šesti asistoval.

Zmíněného dua se drží také Sparta, byť měla docela namále s Cvrčovicemi. Dvě třetiny se čekalo na první zásah, pak dala Sparta tři rychlé, jenže domácí snížili bleskově na 2:3. Teprve čtvrtá trefa Spartu uklidnila.

Unhošť B se statečně držela proti druhému Falconu, ale přece jen jí k úspěchu něco chybělo a o dvě branky podlehla.

Výsledky: Cvrčovice - NFC Sparta 2:4 (Novák, Hokr – Škodák, Hora, Kloček, Martinovský), Moribundus - Černá Hvězda 1:9 (Trousil – Dudek 3, Hejcman, Froněk, Kregl, Švec, Hausner, Maršík), Falcon Kročehlavy – Kozel Unhošť B 5:3 (Majer 2, Havlůj, J. Chalupný, Dubský – Tichý 2, Rambousek), Rytíři Buštěhrad – Kelti Nižbor 1:2 (Protiva – Šmíd, David), Slaný B - Nové Strašecí B 10:3 (Mervart 4, Valský 3, Adamov 3 – Brhel 2, Samšuk).

1. Kelti Nižbor⋌ 23 21 0 2 0 160: 35 65
2. Falcon Kročehlavy⋌ 23 17 0 2 4 118: 63 46
3. Rytíři Buštěhrad⋌ 23 13 1 2 7 127: 91 43
4. Černá Hvězda⋌ 23 12 1 3 7 118: 86 41
5. Nové Strašecí B ⋌23 11 0 2 10 101: 89 35
6. Golem Slaný B⋌ 23 9 3 2 9 113:117 35
7. NFC Sparta⋌ 23 7 5 2 9 101: 99 33
8. Kozel Unhošť B⋌ 23 4 1 3 15 66:105 17