V prvním duelu Kelti absolutně nezvládli obranu bratří Kropáčů. Ti dali všech pět branek svého celku – Michal tři a Jindra dvě! Zda byla rodinná oslavička, to se zjistit nepovedlo, ale každopádně byli oba vidět také v odvetě. Tam už Slaný vedli k výhře 5:3 spíš hokejisté Valský s Růžičkou (dohromady tři zásahy), ale hladový Michal Kropáč opět dal rozhodující čtvrtý gól, i když Nižbor se zlomil až po pátém zásahu Černého z přesilovky, za kterou se poražení hodně hněvali na sudí.

Druhá dvojice zatím hraje vyrovnaně. Zatímco v prvním utkání si výborně vedla Černá hvězda a mizernému Falconu naložila debakl 8:2, v odvetě se mírný favorit za kritické situace vzepjal. Čtyři minuty před koncem Havlůj za stavu 1:2 vyrovnal, a když scházelo do sirény pouhých 65 vteřin, nejlepší střelec mužstva Majer obrat dokonal. Z Černé hvězdy to nevydržel hokejista Kregl, téměř s klaksonem se popral s Kalinou a dostal trest do konce utkání.

Výsledky:
Nižbor – Slaný B 2:5 (Urban, Mičko – M. Kropáč 3, J. Kropáč 2) a 3:5 (Novák, Truksa, Říha – Valský 2, Růžička, M. Kropáč, Černý). Stav série: 0:2.
Falcon – Černá hvězda 2:8 (Nevařil, Kalina – Kregl 3, Ostravský 2, Pužman, Maršík, Hoffmann) a 3:2 (Majer 2, Havlůj – Kregl, Hoffmann). Stav série: 1:1.