Vedoucí tým oblasti Dynamo pauzírovalo, čehož využily celky Beer Stars a Notoru k posunu do čela tabulky. První jsou teď Beer Stars, kteří v největší bitvě víkendu zdolali Unhošť 4:0. Výborně chytal Linc, zatímco druhý gólman Danda nastoupil v poli a postaral se o vítězný gól. Dva pak vstřelil kanonýr duelu Janeček.

Zajímavou gangsterskou vsuvku předvedli dva kohouti na obou stranách, Poupě s Marčaníkem, sudí jim sebrali vyprázdnili zásobníky pistolek desetiminutovým trestem.

Druhý Notor sestřílel Narko 6:0. Ovšem zase tak moc jasné nic nebylo. Poslední Narko s první formací vypůjčenou z ligového Alpiqu bojovalo a po dvou třetinách prohrávalo pouze 0:1. Teprve pak se Notor rozvášnil a pěti trefami udělal z výsledku debakl. I jeho hráči ale uznali kvalitu soka.

Ještě horší utrpěli borci Buštěhradu na novém berounském hřišti, přestože tam šli do vedení 1:0. Domácí Kelti B potom bušili do jejich obrany, která v čele s Kropáčem v bráně podobně jako Narko dlouho odolávala, až se nakonec sesypala v posledním dějství a body zůstaly po výsledku 8:1 v Berouně.

Úplně jinak se vracelo z výletu kročehlavskému Falconu. Hřiště béčka Nového Strašecí vyplenil výpraskem 11:4 a domácí soubor, v němž vedle sebe staří a mladí nepůsobili jako právě skvělí kamarádi, bude možná přemýšlet nad jinou cestou.

Třeba po vzoru A týmu, který v národní lize zvládl vstup do jara parádně a dvěma výhrami nad Suchdolem a Jindřichovým Hradcem se přiblížil k čelu tabulky.

Ale zpět do okresu, přesněji do okresní ligy.

V té ukázal veliké ambice celek Unhoště B. ten pod názvem Medvídci málem vyhrál zimní Kladenský pohár, a byť mu v soutěži schází hlavní tahouni Příhoda s Tyburcem, ostatní mají také svou sílu. Koller. Z Jungle Fever půjčený kanonýr Martin Růžička se hattrickem podílel na rozborce buštěhradských Rytířů 8:0, kteří zvolili totální defenzivu a vyslali na gólmana pouhopouhých 10 střel.

Podobně nabitou sestavu má i Černá hvězda, přesto se proti Moribundusu nadřela a vyhrála jen díky dobrému zakončení i výběru místa Jana Hejcmana, která dvakrát překonal brankáře Škodáka (2:0), jednou po odrazu míčku od zadního mantinelu.
Čisté konto udržel gólman Černé hvězdy Sýkora a stejně se vedlo v kole shutoutů i zkušenému Špalkovi z Delty. jeho skvělý výkon připravil nečekaný výsledek v utkání jeho týmu proti druhému Slanému. Delta vyhrála 2:0 a Golem kvůli tomu klesl až na čtvrtou příčku.

V posledním duelu víkendového programu se nováček Psi Kladno hodně snažil proti Spartě, ale trápil se v koncovce a podlehl 1:3.