„Středočeský kraj vždy fandil ploché dráze, vždyť extraligu vedle Slaného jezdí i Mšeno, a proto chceme pozvat na kladenskou autogramiádu fanoušky z blízkého i vzdáleného okolí“, vysvětluje ředitel závodu Velké ceny ČR Petr Ondrašík s tím, že na autogramiádě budou vedle Luboše Tomíčka přítomni i oba náhradníci Josef Franc a Matěj Kůs.
„Pro fanoušky máme připraveny plakáty, suvenýry, ale největším lákadlem jistě bude možnost zakoupení vstupenek na sobotní závod s patřičnou slevou,“ dodává Ondrašík.
Do Kladna se velice těší již zmíněný talentovaný Luboš Tomíček, jenž by jistě rád do budoucna navázal na skvělou kariéru svého otce i dědy. “Na Kladně jsem mockrát nebyl, ale naproti tomu slánskou dráhu znám dokonale a patří mezi moje oblíbené, protože se mně na ní daří. Takže doufám, že do Kladna dorazí i hodně Slaňáků,“ přeje si jezdec, který obdivuje Australana Jasona Crumpa. Na Markétě by rád pořádně zatopil i dalším hvězdným soupeřům.
Tomíček má v současnosti zaděláno na zatím největší úspěch. Ve složité kvalifikaci do světové Grand Prix má jako jeden z mála stále ještě šanci bojovat o pravidelné starty v příštím ročníku prestižního seriálu.