Zítra se všichni aktéři přestěhují do slovenské Žarnovice, kde se pojede závod přeboru České republiky tříčlenných družstev za účasti slánských jezdců.
V úterý pak odjíždějí junioři do patnácti let Čejka, Krčmář a plzeňský Hádek do polského Rybniku, aby změřili síly se stejně starými jezdci polských týmů. Budou startovat v úterý a ve středu na krátkých drahách o délce 160 m.


Konečně časně v pátek odjíždějí Slaňáci poprvé v historii slánského sportu k závodu semifinále Poháru mistrů evropských zemí do ukrajinského Rovna. Do finále postupuje pouze vítěz.


Slaný tentokrát nastoupí bez polských posil v sestavě: Richard Wolff, Martin Vaculík, Martin Málek a z Plzně zapůjčený Filip Šitera jedoucí v sezoně ve výtečné formě.


V tomto závodě mladí jezdci změří své síly s mistry Ruska, Ukrajiny a Lotyšska. Jede se příští sobotu večer a ihned po skončení musí všichni pospíchat zpět domů cestu dlouhou dvanáct set kilometrů, aby od 18 hodin v neděli stihli další podnik přeboru České republiky tříčlenných družstev doma ve Slaném.