Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Plzeň – Hokejbalisté KEB Kladno ve třetím utkání semifinále play-off stáli krůček od finále, ale nakonec vPlzni prohráli na nájezdy 2:3 a hrát se bude i vsobotu. Zápas začne ve 12.30 a přímým přenosem ho vysílá ČT 4 sport.

1.5.2009

Plzeň - KEB Kladno 3:2 ssFoto: Vlastimil Leška

Škoda Plzeň – KEB Kladno 3:2 ss (1:2, 1:0, 0:0 -1:0)

V polovině 5. minutě šli do vedení domácí, když těsně po skončení přesilové hry pálil přesně J. Kejř, ale následující minuty patřily hostům. Ty ještě přibrzdil faul Pittnera, ovšem po jeho návratu naservíroval Trčka zpoza klece přihrávku Ogurčákovi a ten se nemohl mýlit. Navíc za dvě minuty Roman vybídl hezkým pasem Kopeckého a syn bývalého extraligového hokejisty napálil míček parádně pod horní tyčku.
Zvýšit mohl ještě Pittner, ale ve druhé části domácí přidali a Benedikt nedal parádní ranou jinak skvělému brankáři Procházkovi naději – 2:2.

Výrazná komplikace přišla pro Středočechy ve třetí části, když obránce Sýkora, hrdina prvního duelu série, dostal už v závěru druhého dějství za faul bez míčku trest ve hře (5+DKU) a po něm putoval na trestnou lavici ještě Ogurčák. Plzeň však hrála dvouminutovou přesilovku pět na tři bídně a výtečně bránící Kladno si navíc vynutilo její faul.

Ve třetím dějství se více dopředu tlačila Plzeň, Kladno spíše vyhazovalo a sázelo dál na skvělého Procházku, jenž dovedl tým do prodloužení.

Naopak v prodloužení bylo blíž rozhodnutí Kladno hrající dvě přesilovky po faulech Štulce a O. Kejře. Ten druhý dokonce za vysokou hůl pykal čtyři minuty, ale ani to hostům nestačilo a muselo se na nájezdy.

V těch KEB vedl po hezkém blafáku Tvarůžka, ale junior Roušal ve třetí sérii vyrovnal a protože nikdo další z kladenských hokejbalistů neproměnil, v posledním nájezdu mohl rozhodnout domácí Šlehofer, což se mu také povedlo.

Branky: 5. J. Kejř (Edl, Šperl), ) 21. Benedikt (Šlehofer), roz. náj. Šlehofer- 12. Ogurčák (Trčka), 14. Kopecký (Roman, D. Hnízdil). Rozhodčí: Šoupa, Štípek. Vyloučení: 7:5, navíc Šperl (P) 10 min. OT a Sýkora (K) 5+DKU. Využití: 0:1.

Plzeň: Šulan - Kadaně, Beránek, Fiala, Edl, Šperl, Chowaniec, Kavalír - Roušal, Lendl, O. Kejř - Komanec, Štulc, Hubač - J. Kejř, Benedikt, Šlehofer.

Kladno: Procházka - M. Hnízdil, Honický, Panenka, Sýkora, T. Rejthar, Soukup - D. Hnízdil, Kopecký, Ogurčák, Nedvěd, D. Rejthar, Roman, Sivák, Strnad, Tvarůžek, Topolánek, Trčka, Pittner.

1.5.2009 VSTUP DO DISKUSE

Kladno - Vsetín.

S fanoušky i proti Skrbkovi. Duel Kladna na Lapači slibuje atraktivitu

V Kamenných Žehrovicích hoří v objektu na zpracování plastů

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Kladensko - Největší pozornost bude upřená na sobotní divizní derby mezi prvními Velvary a třetím Kladnem.

Zapůsobí tvrdá slova Haška? Jeho Hostouň hostí Neratovice

Hostouň – Jestli při fotbalové sobotě na Kladensku láká hlavně divizní derby Velvary – Kladno, pak v neděli stejná soutěž nabídne neméně atraktivní duel. Hostouň přivítá donedávna lídra tabulky z Neratovic.

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

AKTUALIZUJEME

OBRAZEM: Volby do poslanecké sněmovny jsou v plném proudu

Kladensko - Volební místnosti otevřely ve 14 hodin. První voliči míří k volebním urnám. Kladenský deník přináší fotoreportáž z jednotlivých okrsků v regionu.