Škoda Plzeň – KEB Kladno 3:2 ss (1:2, 1:0, 0:0 -1:0)

V polovině 5. minutě šli do vedení domácí, když těsně po skončení přesilové hry pálil přesně J. Kejř, ale následující minuty patřily hostům. Ty ještě přibrzdil faul Pittnera, ovšem po jeho návratu naservíroval Trčka zpoza klece přihrávku Ogurčákovi a ten se nemohl mýlit. Navíc za dvě minuty Roman vybídl hezkým pasem Kopeckého a syn bývalého extraligového hokejisty napálil míček parádně pod horní tyčku.
Zvýšit mohl ještě Pittner, ale ve druhé části domácí přidali a Benedikt nedal parádní ranou jinak skvělému brankáři Procházkovi naději – 2:2.

Výrazná komplikace přišla pro Středočechy ve třetí části, když obránce Sýkora, hrdina prvního duelu série, dostal už v závěru druhého dějství za faul bez míčku trest ve hře (5+DKU) a po něm putoval na trestnou lavici ještě Ogurčák. Plzeň však hrála dvouminutovou přesilovku pět na tři bídně a výtečně bránící Kladno si navíc vynutilo její faul.

Ve třetím dějství se více dopředu tlačila Plzeň, Kladno spíše vyhazovalo a sázelo dál na skvělého Procházku, jenž dovedl tým do prodloužení.

Naopak v prodloužení bylo blíž rozhodnutí Kladno hrající dvě přesilovky po faulech Štulce a O. Kejře. Ten druhý dokonce za vysokou hůl pykal čtyři minuty, ale ani to hostům nestačilo a muselo se na nájezdy.

V těch KEB vedl po hezkém blafáku Tvarůžka, ale junior Roušal ve třetí sérii vyrovnal a protože nikdo další z kladenských hokejbalistů neproměnil, v posledním nájezdu mohl rozhodnout domácí Šlehofer, což se mu také povedlo.

Branky: 5. J. Kejř (Edl, Šperl), ) 21. Benedikt (Šlehofer), roz. náj. Šlehofer- 12. Ogurčák (Trčka), 14. Kopecký (Roman, D. Hnízdil). Rozhodčí: Šoupa, Štípek. Vyloučení: 7:5, navíc Šperl (P) 10 min. OT a Sýkora (K) 5+DKU. Využití: 0:1.

Plzeň: Šulan - Kadaně, Beránek, Fiala, Edl, Šperl, Chowaniec, Kavalír - Roušal, Lendl, O. Kejř - Komanec, Štulc, Hubač - J. Kejř, Benedikt, Šlehofer.

Kladno: Procházka - M. Hnízdil, Honický, Panenka, Sýkora, T. Rejthar, Soukup - D. Hnízdil, Kopecký, Ogurčák, Nedvěd, D. Rejthar, Roman, Sivák, Strnad, Tvarůžek, Topolánek, Trčka, Pittner.