Hodilo se. Za Beer Stars totiž proti o play-off bojujícím buštěhradským Vlkům nenastoupil hokejista David Stach a Janeček najednou řádil jako utržený ze řetězu. Vlci přitom vedli 2:0, ale od stavu 2:1 dal Janeček pět gólů v kuse. Buštěhradské nejvíc bolel ten na 3:5, padl totiž jen deset vteřin poté, co konečně snížili.

V oblastní lize se hrály už jen dva další duely. Žehrovice zdolaly poslední Unhošť 5:1 a jsou už čtvrté, tak vysoko nikdy nebyly. A Nové Strašecí B potvrdilo výhru nad lídrem Notorem a tentokrát zpracovalo 5:2 Falcony.

V okresní lize došlo ke dvěma velkým překvapením. Ještě nedávno suverénní týmy Unhoště B a Beer Stars B prohrály.

Unhošť až nájezdy s Rakovníkem B (2:3) a díky tomu se vrátila do čela tabulky.

Beer Stars B totiž vyhořeli s devátým Moribundusem. Nevyhořel Jan Jůzek, který přihrál na čtyři góly, ale spíš obrana, kterou větral hlavně Jakub Hildebrand. Dal pět branek a na šestou přihrál. Moribundus, který vedl 3:0 a pak zase prohrával 3:4, nakonec Hildebrand dotáhl k senzačnímu triumfu 5:4. Rozhodující gól dal v oslabení.

Spartě se vyplácejí pomocníci z Falconu. Nevařil dal po akcích Majera a Dubského dva góly a díky nim Sparta přemohla Psy Kladno 2:1.
V důležitém duelu outsiderů jara si vzpomněl na dobré podzimní časy Extrém a přehrál Rytíře Buštěhrad 6:2. Může tak myslet na play-off.