Mladý Petr Minařík v žádném případě nezklamal, jeho zkušenější kolega Jiří Polanský však má za sebou mnohem víc těžkých zápasů, včetně vítězství v Lize mistrů s německým Friedrichshafenem. Finálový turnaj si ale pro zranění nezahrál, stejně jako závěr loňské sezony naší nejvyšší soutěže.

Stopku mu vystavilo zranění zad a ani teď v letním přípravném období není jisté, jak dlouho bude mimo hru. „Uvidím za měsíc, měsíc a půl, jak na tom budu,“ konstatoval Polanský, který se snaží v mezích možností udržet v kondici tak aby byl částečně připravená naskočit do tréninkového procesu.

Nejen zranění ale může šestadvacetiletého Polanského vyřadit ze sestavy Kladna. V létě mu totiž skončila smlouva a při současné finanční situaci klubů, Kladno není výjimkou, je možné, že si špičkového libera nebude moci dovolit.

„Zájem určitě máme. Do začátku sezony zbývají dva měsíce a za tu dobu se může leccos změnit. Teď to ale nevypadá s našimi financemi moc dobře,“ přiznal majitel klubu a trenér v jedné osobě Jindřich Licek, jenž by tak do sezony vstoupil se stejným týmem, který vybojoval druhá místa v extralize a Českém poháru.