Hosté vedli už 4:0 také díky tomu, že jejich soupeř neobsadil jednu váhu, nakonec ale byl stav před posledním utkáním 8:6 pro Jihočechy.
O vyrovnání se postaral v supertěžké váze Milan Javůrek. Borec se 105 kilogramy váhy byl vedle třeboňského Růžičky jako dítě, poněvadž jeho sok měl při 210 cm výšky téměř dva metráky!

„Byl to fakt obrovský člověk," ještě včera žasl trenér Kladna Václav Kučera. Nebylo divu, že jeho svěřenec byl v prvním kole dvakrát počítaný.

„Ve druhém to ale otočil a ve třetím vyhrál," těšilo Kučeru, jenž byl z celého utkání v Třeboni nadšený a už se těší, až Jihočeši přijdou k odvetě do Kladna. Prý to bude skvělý box.

Litoval jen, že rozhodčí nepřisoudili výhru Hunayanovi v souboji s Lakomým. „Měl vyhrát, odvolal jsem se na svaz, který může výsledek změnit. Nemyslím však, že to má naději na úspěch," poznamenal Kučera, který má souboj natočené.

Za Kladno dále bodovali: ve váze do 56 kg vyhrál Mhér, 61 kg domácí neobsadili a Pavliš porazil Kroupu (75 kg). Naopak prohrál Korec (64), jenž po nemoci ještě nemá formu. Podlehli také Molík (69) a Vlasák (91).

Už v neděli boxují Kladenští doma s béčkem Plzně. Začíná se ve 14.00 hodin v Novobowlingu v obchodním centru Oáza. Kučera může počítat s uzdraveným Plzákem (69) a odhaduje, že jeho tým by mohl vyhrát 10:6.