Kladno vedlo 3:0 a neochvějně spělo za dalšími třemi body do tabulky, v níž jasně drží druhé místo za vedoucí Vlašimí.
Jenže hotovo zdaleka nebylo. Už ve druhé třetině Pražané přidali, snížili, ale Pražák svou druhou brankou v zápase ještě vrátil Alpiqu klid.

Bohužel, až příliš. Hosté si nadále hráli s ohněm, rozjetí bojovníci z Prahy vedení reprezentantem M. Kručkem byli najednou lepší a právě Kruček je dostal dvěma trefami na ztrátu jediného gólu – 3:4.

Vyrovnání viselo na vlásku, ale dvě minuty před koncem obránce Soukup zariskoval, vydal se dopředu a přesnou ranou definitivně přihrál Kladnu tři body.

„Bohužel jsme je zbytečně vrátili do hry. Po výborné první třetině jsme začali vymýšlet a to byla chyba," zlobil se trochu trenér Kladna Drahomír Kadlec, kterého hněvají i nové plastové povrchy. Ten pražský v dešti klouzal tak, že se kladenský talent Šrámek zranil (vymknutý či zlomený prst u ruky).

KERT Praha – Kladno 3:5 (0:3, 1:1, 2:1). Branky: 26. Hradecký (Rozenberg, J. Kruček), 35. M. Kruček (Rozenberg, J. Kruček), 36. M. Kruček (J. Kruček) – 10. Pospíšil (Hnízdil), 14. Pražák (Šrámek, Nosek), 15. Hnízdil (Špaček), 29. Pražák (Nosek, Dědič), 43. Soukup (Štěpáník, Pražák).