Ve Slaném se pokusí na své výhry Krčmář navázat. Cestu má letos lépe umetenou, protože seriál zatím nejede česká jednička Václav Milík. Ten startuje v nejvyšší polské klubové soutěži, kde na svoji příležitost čeká také další nadějný junior Jan Kvěch. Pokud ale nebude nominován k dalšímu závodu, měl by dorazit do Slaného a zvýšit kvalitu startovní listiny.

Divákům se ve čtvrtek určitě představí zkušený Josef Franc, dále nadějný junior Petr Chlupáč a další závodníci pražské Markéty Ondřej Smetana, Zdeněk Holub a Daniel Klíma. Pardubickou ZP bude zastupovat Hynek Štichauer, vestu AK Březolupy oblékne Martin Málek, který je znám s působení v extraligovém týmu Slaného.

Po delší plochodrážní pauze se do sedla plochodrážního speciálu chystá vrátit bývalý slánský jezdec Patrik Linhart, který absolvoval několik tréninků a je připraven k závodu.

Mistrovství ČR kubatury do 250 ccm má za sebou zatím jeden mítink v Pardubicích,

ve Slaném by se mělo prezentovat sedm nadějných juniorů. Favoritem je Jaroslav Vaníček z pražské Markéty a rovněž jeho klubový kolega Adam Bednář. Z domácího klubu se divákům představí nadějný Bruno Belan.

Ve Slaném by se měla rovněž uskutečnit autogramiáda bývalých úspěšných reprezentantů,

rozjednaná je účast Tomáše Topinky, Zdeňka Schneiderwinda, Milana Špinky a nestora slánského klubu Miroslava Rosůlka.

Průběžné pořadí Pohár AČR - Přebor ČR jednotlivců: 1. Eduard Krčmář (Slaný) 30 bodů, 2. Josef Franc (Markéta) 26, 3. Petr Chlupáč 23, 4. Ondřej Smetana 22, 5. Zdeněk Holub (vš. Markéta) 21, 6. Martin Málek (Březolupy) 21, 7. Hynek Štichauer (Pardubice) 19, 8. Daniel Klíma (Markéta) 17.