Přívara: Česká Lípa se nemá v čem zlepšit

Kladno – O víkendu skončí florbalistům Kladna předlouhá sezona. Pokud se tak stane už v sobotu, bude to znamenat, že se hned po roce vrátí do první ligy. Případné vítězství ve čtvrtém barážovém utkání s Českou Lípou jim dá šanci na nedělní utkání, které by rozhodlo o účastníku příštího ročníku Superligy.

3.5.2017

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Attila Racek

Oba zápasy se mají hrát v kladenské hale Bios u zimního stadionu (19.00 a 17.00 hodin).

Kanonýři po domácí porážce vyhráli na severu Čech v prodloužení 4:3, aby druhý den podlehli 5:9, přičemž před poslední třetinou vedli 5:3! „Tři góly jsme dostali do prázdné branky při power play, proto to vypadá tak děsivě," uvedl nejzkušenější hráč Kladna Dušan Přívara. Duel rozhodly slepené góly na 5:5 a pak šťastná šestá trefa soupeře, když se míček odrazil za čáru od stehna hráče Lípy.

Obrat v utkání dostal soupeře do laufu, stejně jako temperamentní diváky, kteří své miláčky dovedli k vítězství. V sobotu jich přišlo na šest stovek. „Je paradoxní, že v obou utkáních vyhrál ten, kdo byl první dvě třetiny horší," uvedl třicetiletý útočník k zápasům na severu Čech.

Recept na víkend by to byl riskantní, proto má v rezervě jistější variantu. „Musíme být lepší všechny třetiny," usmál se a přiznal, že byl v nelibosti fanoušků. „Nevím, proč na mě pískali. Asi jsem jim nebyl sympatický. Kluci z Lípy se mi pak omlouvali a já jim říkal, že je dobře, když se veškerá pozornost diváků obrátí na mě," řekl s tím, že Lípa odehrála v neděli své maximum.

„Na rozdíl od nás se už nemá v čem zlepšit. Nemůže nás ničím překvapit. Musíme se na ně připravit, abychom si Superligu zasloužili," uzavřel Přívara.

3.5.2017 VSTUP DO DISKUSE

Stavebním záměrům v blízkosti obcí vystavila místní referenda stopku

David Rath
22

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Setkání s politiky voliče ve Všetatech ovlivnilo

Všetaty /FOTOGALERIE/ – Když do malé obce na Rakovnicku začátkem října dorazila desítka lídrů středočeských kandidátek politických stran, místní si mysleli, že jde o nějaký žert. Jenže Deník bus, který politiky vezl z Prahy, skutečně svou cestu končil ve Všetatech. Ovlivnilo setkání s vrcholnými politiky naší země rozhodnutí tamních obyvatel při volbách?

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Kladensko - Volejbalisté Kladna mají cenný skalp. Porazili Karlovarsko 3:1a v extraligové tabulce jsou na třetím místě.

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Kladensko - Nabídka fotbalových zápasů v okrese Kladno.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.