I když na přespolní běh O Krušovický soudek dorazilo o 40 běžců méně než vloni, i tak byli organizátoři s výsledkem spokojení. „Doufal jsem, že překonáme rekord, ale i tak dorazilo nadšenců hodně," těšilo ředitele závodu Jana Smitala.

Ani traťový rekord Jiřího Čivrného nebyl překonán, ten zaběhl Soudek před dvaadvaceti lety za 1:07:02. Letos doběhl první Jan Pokorný z TJ Stodůlky Praha v čase 1:12:06. „Nejhorší byl prostředek, tam mě dotáhl kolega a běželi jsme společně. V kopci jsem se potom bál, že mi dojdou síly, ale naštěstí došly jemu. Zbytek se mi běžel fajn, bylo dobré počasí," sdělil své pocity Pokorný, který vloni doběhl jako druhý a přiznal, že ambice na vítězství měl a cena mu byla dobrou motivací.

Běželo se v několika kategoriích, zatímco vítěz spadal do kategorie A, tedy do 40 let, druhé místo obsadil Richard Pleticha z kategorie B, tedy 50 až 60 let a třetí příčku vybojoval jednašedesátiletý Miloš Smrčka.

„Už na druhém třetím kilometru jsem věděl, že na první místo nestačím, ale koukal jsem hlavně na čas a s tím jsem spokojen. Říkal jsem si, že kdybych to dal pod hodinu patnáct, je to jak olympiáda," řekl Pleticha z SKMP Kadaň, který doběhl v čase 1:14:42.

Problémy s rozběhem měl Miloš Smrčka z BK Říčany, který měl v nohou už deset kilometrů z Jabloneckého běhu Do pohody, kterého se zúčastnil den předtím. „Začínal jsem tak osmý, pak jsme se sešli s Hostičkou a běželi jsme spolu v podstatě celou cestu. Pak jsme dobíhali čtvrté a páté místo, jeden před námi to vzdal. Nasadili jsme dobré tempo a v kopci jsem mu utekl," komentoval průběh závodu třetí Smrčka.

Žen se zúčastnilo celkem 40. První z nich doběhla Ivana Collie z Osečné v čase 1:30:54, celkově druhá doběhla Ivana Jedličková a třetí příčku ze všech žen obsadila Kateřina Kašparová, obě z MK Kladno.

V cíli čekalo na všechny účastníky i jejich doprovod nejen tradiční místní pivo, ale i dobrá nálada za doprovodu hudby. Kdo chtěl, mohl si koupit tričko k jubilejnímu 35. ročníku, které se mohlo hodit, vzhledem k tomu, že po vyhlášení vítězů se obloha zatáhla a všichni na místě pořádně zmokli.

Výsledková listina "Běhu o Krušovický soudek - 2015" Muži

Pořadí   Startovní číslo   Čas    rok narození    Příjmení    Jméno    oddíl    kategorie
1 100 1:12:06 1988 Pokorný Jan TJ Stodůlky Praha A
2 147 1:14:41 1975 Pleticha Richard SKMP Kadaň B
3 7 1:15:42 1954 Smrčka Miloš BK Říčany D
4 79 1:16:01 1979 Hostička Jan Dejvice A
5 40 1:16:18 1967 Beshir Ervin SK Zdice B
6 25 1:16:25 1977 Losenský Pavel TJ Sokol Unhošť A
7 110 1:19:12 1990 Jindra Adam TJ Stodůlky A
8 26 1:19:42 1962 Poduška Josef AC TEPO Kladno C
9 136 1:20:51 1972 Suchánek Petr AC Obora Hvězda Praha B
10 44 1:21:12 1970 Reichl Jan MK Kladno B
11 99 1:21:47 1991 Čadek Ondřej AC Ústí nad Labem A
12 214 1:23:00 1972 Schrotter Radoslav MK Kladno B
13 127 1:23:30 1986 Štajer Pavel MK Kladno A
14 70 1:24:38 1970 Škrabánek Jan Krčský les B
15 90 1:24:46 1976 Čada Radim Podkozí A
16 83 1:24:53 1985 Bublík Marek AC Tepo Kladno A
17 145 1:25:04 1959 Vacarda Vladimír Eleven run team C
18 4 1:25:13 1966 Fanta Ladislav Kladno B
19 124 1:25:17 1983 Gabbarelli Raphael Porno czech team A
20 24 1:25:39 1986 Nešvera Jakub AC TEPO Kladno A
21 170 1:26:26 1979 Žlábek Pavel MK Kladno A
22 164 1:26:49 1967 Fikes Metoděj MK Kladno B
23 227 1:28:11 1982 Šafránek Petr TJ Sokol Lána A
24 117 1:28:18 1966 Vorel Josef MK Kladno B
25 85 1:28:38 1979 Štěpán Petr Kladno A
26 190 1:28:44 1998 Homér Tomáš 1 A
27 71 1:29:00 1980 Kárník Jan Žižkov A
28 148 1:29:16 1969 Bauchner Michal MK Kladno B
29 6 1:29:16 1961 Kmuníček Miloš MK Kladno C
30 59 1:29:26 1979 Ouředník Jaroslav Doksy A
31 21 1:29:34 1967 Švanda Petr MK Kladno B
32 171 1:29:40 1980 Kryl Jan Kladno A
33 27 1:29:50 1984 Šroubek Bohumil TJ Sokol Unhošť A
34 217 1:29:57 1980 Bareš Jan MK Kladno A
35 150 1:30:38 1979 Axamit Michal Ruda A
36 195 1:31:02 1957 Šťastný Jaroslav MK Kladno C
37 16 1:31:54 1970 Zámostný Pavel iThinkBeer.com B
38 60 1:32:12 1965 Krebs Václav AS elna Počerady C
39 62 1:32:20 1976 Bodnar Pavel Kladno A
40 213 1:32:32 1979 Němeček Petr Stochov A
41 116 1:32:54 1966 Fišer Pavel TJ Stodůlky Praha B
42 156 1:32:56 1974 Varšavský Jan Comap B
43 29 1:32:59 1977 Dominek Martin Znojmo A
44 221 1:33:07 1983 Grill Pavel Nové Strašecí A
45 189 1:33:22 1971 Homer David Kladno B
46 220 1:33:30 1979 Pilát Miroslav Nové Strašecí A
47 89 1:33:38 1983 Beránek Jan MK Kladno A
48 11 1:33:38 1968 Vomastek Milan ANEXIA Rakovník B
49 198 1:34:22 1988 Štíbal Martin Vinařice A
50 92 1:34:25 1965 Mach Pavel MK Kladno C
51 122 1:34:34 1963 Zíta Zdeněk TOP PER YCT C
52 28 1:34:34 1980 Slanec Lukáš Kladno A
53 39 1:34:46 1980 Ruml Vašek Red Rabbit A
54 84 1:35:08 1975 Štěrba Jaroslav Libovice B
55 153 1:35:10 1976 Gregor Jaroslav Kladno A
56 49 1:35:52 1972 Linda Petr Slaný B
57 114 1:36:20 1974 Bříza Pavel MK Kladno B
58 180 1:36:35 1983 Novák Vilém Czech porno team A
59 231 1:37:01 1976 Bráza Jiří LAIC A
60 216 1:37:45 1984 Lichner Tomáš Stochov A
61 113 1:37:52 1951 Gregor Jaroslav AC Obora Hvězda Praha D
62 73 1:37:58 1981 Černý Miroslav Nohejbal Slaný A
63 178 1:37:59 1982 Kára Miloš Kladno A
64 128 1:38:02 1977 Červený Matěj 1PKO A
65 5 1:38:17 1971 Osvald René Kladno B
66 15 1:38:30 1965 Kratina Pavel MK Kladno C
67 22 1:38:48 1972 Růžička Michal Bonbon Praha B
68 32 1:39:03 1974 Jedlička Martin AC Tepo Kladno B
69 55 1:39:35 1976 Ohem Martin eM Sport Slaný A
70 192 1:39:54 1979 Ryšlink Michal Kladno A
71 35 1:39:54 1983 Tomek Jan TSTTS A
72 58 1:39:56 1987 Duchek Petr A A
73 102 1:40:15 1959 Němec Miloš Bonbon Praha C
74 141 1:40:26 1971 Královič Marek Stochov B
75 42 1:40:39 1950 Kutiš Jiří MK Kladno D
76 158 1:40:45 1960 Klos Václav Stochov C
77 20 1:40:50 1979 Crha Zdeněk MK Kladno A
78 88 1:40:59 1970 Hons Pavel MK Kladno B
79 226 1:41:01 1978 Semorád Přemysl Libušín A
80 230 1:41:06 1976 Majer Pavel Spona Teplice A
81 143 1:41:14 1967 Žák Zbyněk Kl - B
82 81 1:41:47 1963 Prošek Josef Strašáci Nové Strašecí C
83 103 1:42:24 1969 Jiřičný Martin Bonbon Praha B
84 23 1:42:27 1974 Fritsch Robert Vanaran Kladno B
85 98 1:42:32 1989 Karas Ladislav Kladno A
86 129 1:42:39 1977 Belianský Tomáš Bratislava A
87 91 1:42:54 1958 Beránek Josef MK Kladno C
88 77 1:43:12 1953 Fingerhut Jiří MK Kladno D
89 172 1:43:17 1974 Ouda Martin Kl - B
90 142 1:43:30 1962 Hartman Quido Hasiči Praha C
91 109 1:44:00 1995 Voštinka Vojtěch Dream Team Kladno A
92 119 1:44:18 1981 Szabó Alexander B4 A
93 97 1:44:29 1981 Zeman Jiří Brejl A
94 154 1:44:38 1981 Petr David DMA Praha A
95 36 1:44:39 1977 Pohl Martin ET DORFIN A
96 215 1:45:09 1979 Slavík Aleš Praha A
97 176 1:45:13 1980 Horbaj Dušan SVP Kladno A
98 193 1:45:13 1985 Svoboda Alan SKS Arena Kladno A
99 38 1:45:28 1970 Mosner František eM Sport Slaný B
100 111 1:45:34 1956 Kubát Miloš Slaný C
101 179 1:45:37 1962 Homér Martin Kladno C
102 72 1:45:37 1978 Černý Josef TJ Zentiva A
103 95 1:45:39 1986 Karas Tomáš Kladno A
104 209 1:46:01 1989 Eisner Tomáš Liverpool A
105 173 1:46:41 1961 Fischer Jiří Sokol Srbeč C
106 167 1:46:44 1970 Štícha Kamila ? B
107 224 1:46:53 1990 Douša Jakub Za sebe A
108 57 1:46:57 1973 Koudelka Viktor Pecínov B
109 53 1:47:01 1981 Kolář František RYSY A
110 139 1:47:06 1983 Šišolák Matúš Podkozí A
111 52 1:47:26 1970 Valenta Zdeněk Red Rabbit B
112 9 1:47:44 1945 Janový Petr AC Trial Plzeň E
113 8 1:48:08 1950 Pilík Sláva Panský Mlýn Rakovník D
114 181 1:48:11 1983 Brodec Tomáš Czech porno team A
115 205 1:48:26 1984 Tulach Petr Vydlabaná Loďka A
116 155 1:48:34 1981 Gregor Martin Kladno A
117 80 1:49:01 1976 Marek Václav Kladno A
118 18 1:49:02 1974 Pokorný Petr Novo Kladno B
119 202 1:49:15 1973 Ženatý Roman SKI PAX Horní Maxov B
120 37 1:49:18 1985 Čiviš Michal SLaný A
121 34 1:49:30 1971 Matoušek Martin eM Sport Slaný B
122 203 1:49:35 1986 Olič Jan Cochoni A
123 41 1:49:44 1956 Kavka Zdeněk MK Kladno C
124 75 1:49:46 1970 Povolný Petr Kladno B
125 222 1:49:50 1981 Kejík Miroslav Porno czech team A
126 14 1:50:19 1973 Vítek Jiří Kladno B
127 135 1:50:21 1984 Procházka František Praha A
128 121 1:50:23 1992 Hofman Vít Nové Strašecí A
129 212 1:50:24 1991 Svítek Jiří Stochov A
130 131 1:50:39 1981 Adamec Martin TJ Sokol Unhošť A
131 188 1:50:43 1960 Jedlička Jaroslav Sokol Stochov C
132 1 1:50:43 1973 Zika Ondřej Stochov B
133 118 1:50:50 1980 Březina Antonín Praha 4 A
134 169 1:50:52 1979 Bílek Jaroslav Nové Strašecí A
135 204 1:51:11 1965 Tesárek Vladislav Kladno C
136 108 1:51:32 1997 Voštinka Matěj Dream Team Kladno A
137 54 1:51:46 1989 Ostarek Petr Rysy A
138 236 1:51:50 1973 Moučka Jaroslav Úholičky B
139 206 1:51:52 1986 Sedláček Ondřej COCHONI A
140 46 1:51:56 1969 Štampach Pavel eM Sport Slaný B
141 17 1:52:10 1974 Moucha Václav Sítná B
142 19 1:52:49 1959 Švácha Luboš Sokolo Smečno C
143 120 1:52:58 1955 Filip Karel Nové Strašecí D
144 51 1:54:13 1966 Gutwald Petr Slaný B
145 74 1:55:25 1980 Jindřich Jindřich Ostrov A
146 138 1:56:06 1978 Hyvnar Lubomír Stochov A
147 12 1:56:08 1965 Dalecký Petr Nemorako C
148 151 1:56:49 1984 Doskočil Jakub Ruda A
149 30 1:56:51 1968 Lipert Martin Stochov B
150 149 1:56:59 1987 Srb Lukáš KFC Kladno A
151 218 1:57:04 1947 Mucha Petr Sokol Kobylisy D
152 61 1:57:07 1976 Fišer Jan Běhny Rozdělov A
153 68 1:57:30 1943 Svoboda Jan Příbram E
154 162 1:58:03 1960 Šlajs Stanislav Spartak Praha 4 C
155 175 1:58:07 1964 Válek Jan Praha 5 C
156 66 1:58:20 1977 Škorna Miloš A
157 69 1:58:46 1946 Šůcha Václav SV Stříbro D
158 112 1:59:06 1984 Čížek Martin Očka cz A
159 183 1:59:24 1983 Bulánek Michal NESS Czech A
160 47 1:59:38 1978 Rudle Jan www.Rudle.cz A
161 137 1:59:41 1971 Dolejší Vít Ruda B
162 159 1:59:51 1975 Pospíšil Jiří JK Trojlístek B
163 185 1:59:53 1985 Bečka Michal Ness czech A
164 208 1:59:54 1983 Tůma Michal TOM Roháči A
165 31 2:00:06 1959 Preholt Jiři TJ Sokol Unhošť C
166 238 2:00:17 1980 Svítek Peter Líbeznice A
167 237 2:00:17 1981 Koňák Ondřej Praha A
168 105 2:00:20 1942 Řápek Václav AVC Praha E
169 43 2:02:10 1985 Rudčenko Tomáš Laborky.cz A
170 186 2:02:21 1980 Otta Pavel Praha A
171 106 2:02:39 1960 Novotný Petr Novo Kladno C
172 165 2:03:12 1961 Dokoupil Zbyněk Praha 5 C
173 160 2:03:21 1976 Vlk Miroslav Sokol Ploskov A
174 233 2:03:34 1990 Smetana Tomáš PHA 4 A
175 184 2:04:20 1985 Margaris Nikos Praha A
176 65 2:05:44 1956 Wiener Otakar MK Kladno C
177 207 2:07:48 1989 Fól Tomáš TOM Roháči A
178 78 2:08:12 1983 Smital Tomáš ROP SČ A
179 223 2:08:34 1960 Douša František Lodenice C
180 134 2:09:58 1984 Heinitz Mikoláš Pha 3 A
181 174 2:09:59 1961 Vejražka Miroslav Třtice C
182 126 2:10:24 1976 Čuda Jan Praha A
183 104 2:10:44 1960 Míšek Jan Bonbon Praha C
184 191 2:11:17 1997 Janoušek Petr Porno czech team A
185 194 2:12:05 1981 Husák Jan PC team A
186 50 2:14:04 1977 Brejcha Martin Red Rabbit A
187 199 2:14:57 1983 Budína Martin Porno czech team A
188 3 2:15:30 1970 Picek Marek Stochov B
189 211 2:16:54 1974 Bakala Ladislav Stochov B
190 210 2:16:54 1971 Maudr Milan Stochov B
191 13 2:19:09 1943 Málek Zdeněk AVC Praha E
192 229 2:22:51 1949 Benedikt Miroslav Spona Teplice D
193 168 2:23:16 1942 Anděl Miroslav DNT Tušimice E
194 235 2:25:00 1972 Vorlíček Jiří Bonbon Praha B
195 10 2:29:45 1940 Tlustý Ladislav MK Kladno E
196 125 2:30:37 1974 Novotný Milan Přežít B
197 64 2:33:07 1956 Wiener A ntonín Praha 5 C
198 241 2:33:13 1990 Gregorec lUKÁŠ Slaný A
199 177 DNF 1978 Suchopárek Michal Kladno A
200 163 DNF 1964 Bílek Petr Praha C
201 166 DNF 1952 Pluskal Miroslav Praha 5 D

Gabriela KREJČOVÁ