Taneční centrum R.A.K. bylo opět nominováno na světový šampionát díky svým umístěním na MČR, z něhož jsou mezi elitu nominována tři nejlepší seskupení. Z R.A.K. to byly letos děti a junioři.

Dětská choreografie s názvem Coffee break skončila v konkurenci 25 účastníků na 8. místě. Toto umístění bylo první nepostupové do finále, R.A.K. tady mělo trochu smůly. "V letošním roce byla úroveň dětské kategorie opravdu na vysoké úrovní, a tak od prvního do dvanáctého místa rozhodovaly maličkosti. Proto musím dětem poděkovat a vyzdvihnout jejich výkon," byl pozitivní manažer R.A.K. Jan Kravec.

Juniorská choreografie s názvem Vůně dřeva patřila od počátku soutěže k těm lepším a jejich výkon byl opravdu bezchybný. Ze sedmadvacet účastníků bylo konečné sedmé místo velkým úspěchem, nicméně šlo opět o první nepostupové místo do finále. "Juniorům uteklo finále jen o bod a to je na tak vysoké úrovni opravdu moc krásný výsledek. Velké díky za jejich přístup a nasazení," řekl trenér a zároveň předseda spolku Jan Liška.

Tanečnici a lektoři TC R. A. K. se z mistrovství světa v Show Dance teleportovali do Chomutova na Disco soutěž. Poslední extraliga podzimní tour Czech Dance Masters přilákala do pěkné chomutovské haly přes tisíc tanečníků z celé ČR!!

Terezka Torová zde tančila úchvatně a obhájila titul mistryně České republiky v juniorské kategorii Disco Dance Free Style. O další úspěch R.A.K. se postaral Michal Krejčí, který se taktéž stal šampionem ČR v juniorské kategorii Disco Dance freestyle. Nebo Karolína Černá, která se umístila na 9. místě v konkurenci 51 zúčastněných v extraligové kategorii juniorek disco dance.

"Děkujeme všem za vzorné reprezentování naší taneční školy a blahopřejeme jim k úspěchům. Chci zároveň před blížícími se svátky a novým rokem poděkovat všem tanečníkům, rodičům, městům Beroun, Kladno, Králův Dvůr, Slaný a Příbram. Dále Středočeskému kraji a MŠMT za jejich podporu naší činnosti," dodal Jan Liška, legenda české taneční školy.

Terezka Torová zde tančila úchvatně a obhájila titul mistryně České republiky.

Tereza Torová tančila úchvatně a obhájila titul mistryně České republiky v juniorské kategorii Disco Dance Free Style.