V tabulce tak dorostenci poskočili na 12. místo a hned se jim lépe dýchá. Chcete důkaz? V sobotu trenér Moravec sotva lepil sestavu a do pole musel i jeden z gólmanů Solar. Neděle? "Na střídačce jsme měl devatenáct hráčů," hlásil udivený kouč.

Jeho tým se v sobotu proti Kert Parku, jenž nasadilpouze osmičku borců, prosadil důslednou hrou ve středním pásmu. Z toho plynul tlak a šance, které postupně proměnilidvakrát Griga s Noskem a jednou Šorel a Zajbrlík. "Z tohoto zápasu byl patrný tak potřebný týmový duch, který jsme doposud trochu postrádali," těšilo kouče Josefa Moravce.

V neděli proti South Cows měl trenér k dispozici i dva velké talenty KEB - Panenku a Šímu. Oba dali gól (zejména Panenka krásný po samostatné akci přes tři hráče) a tým vedl 2:0. Ale konce utkání nebývají u dorostenců Kladna bůhvíjaké. Jakoby se ukazovala mužská síla a i tentokrát jí Pražané využili k vyrovnání. "A nebýt našeho brankáře Oty Macháčka, který pochytal ještě pár slibných šancí soupeře, mohlo být i hůř. Také mě těší, že už druhé utkání jsme odehráli bez zbytečných vyloučení," těšilo Josefa Moravce.

Zápas dospěl až k samostatným nájezdům, ve kterých se ani jedno mužstvo neprosadilo a kralovali brankáři.

Zato muži KEB B se propadli. Kvůli mizerné druhé třetině (1:4) totiž prohráli doma s Benátkami nad Jizerou 2:5 a nepomohlo jim ani nedělní jasné vítězství na hřišti posledního Hell Benders 7:1. Na Benátky se přitom připravovali, dobře je znají, ale nedokázali se vyvarovat taktických chyb, navíc přistoupili na tvrdou hru a dvířka od trestné lavice se netrhla. To Benátkám vyhovovalo hlavně zkraje druhé části. To se dvakrát trefily v oslabení a jednou při přesilovce. Vše během tří minut! Za Kladno pak snížil Rejthar (první gól dával na 1:0 Adamovský), ale bylo pozdě.

1. Ekonom Devils⋌ 10 7 0 2 1 46:23 23
2. Spectrum Praga⋌ 10 7 0 2 1 36:19 23
3. Bohemia Ďáblice⋌ 10 6 1 1 2 39:29 21
4. HBC Hostivař⋌ 10 6 1 0 3 43:29 20
5. HBC Kolín⋌ 10 6 1 0 3 40:26 20
6. KEB Kladno B⋌ 10 6 0 1 3 41:27 19
7. Benátky n/J ⋌10 5 1 1 3 38:31 18
8. Kert Park Praha B⋌ 10 5 1 0 4 26:31 17