Událostí byl návrat legendárního Tomáše Rejthara do sestavy Kamenných Žehrovic. Zatím podprůměrný tým oblasti rázem ožil a v bitvě zaskočil Vlky buštěhrad výhrou 4:3. Rejthar hrál samozřejmě klíčovou roli. Tři góly dal, na zbylý přihrál a hlavně – měl pevné nervy. V závěru totiž Vlci Bakalárem vyrovnali, ale už za 13 vteřin Rejthar dovršil hattrick a duel rozhodl.

Velké drama opět vidělo nové hřiště v Berouně. Tentokrát nebylo ve hře zranění, ale bitva domácích Keltů s Unhoští. Ta se s hřiště seznámila zatím nejrychleji ze všech týmů, po první části vedla 3:0, přesto duel ztratila. Kelti po obrátce srovnali, pak sice ještě dvakrát prohrávali, ale nakonec Kelt Gotthard svým třetím zásahem skóre definitivně překlopil na 6:5.

Gotthard na jedné straně, Vimer na druhé. To byla zajímavá konfrontace tohoto duelu. Oba kdysi vzešli prakticky z ničeho, aby se z nich v dresu Habešovny stali nejlepší hráči této republiky. Po zániku Gladiators už ale roky válí v nižších soutěžích – pořád dobře.

Třetí duel byl opakovačkou loňského finále. Dynamo ale nemělo s Notorem slitování a kromě první branky mu moc nepovolilo. Vyhrálo 5:2 a bodově se na soka dotáhlo.

Čtyři zápasy okresní ligy přinesly pouze jasné záležitosti. Třeba Slaný se dostalo na druhé místo po vzýuprasku do sítě Extrému 13:0, na němž se šesti body (3+3) podílel Jan Vodička. Na jaře skvělé béčko Unhoště nečekaně jasně rozstřílelo Černou hvězdu 7:1. Nabitá rezerva Beer Stars si zase nebrala servítky proti Spartě a zničilo ji 9:0.

Nejvyrovnanější duel se tak hrál až v neděli večer mezi Deltou a Buštěhradem B. Ale i tady hosté za stálého deště (že by ani psa nevyhnal na ulici) vyhráli přesvědčivě 5:2 a víceméně neměli v duelu žádné potíže.