Po základní části druhý KEB přivítá Pražany v sobotu od 16 a v neděli od 11 hodin. A kapitán druhého týmu základní části Tomáš Rejthar přiznává, že jde o hratelného soka. „Z těch osmi jsou asi nejpřijatelnější, v základní části jsme je porazili. Jenže nějaké podceňování se moc nevyplácí. Ani my se k němu nesmíme dostat,“ varuje adepr reprezentačního dresu před nadcházejícím světovým šampionátem v Plzni.

KEB na jaře nepředváděl oslnivé výkony, ale bodovat dokázal. A v posledním kole vyhrál na hřišti suverénního vítěze základní části – Pento Most. „Je pravda, že jsme nic moc nehráli, ale výkon a výsledek v Mostu byl dobrý a od něj se chceme do play–off odpíchnout. Speciálně se ale na Pražany nepřipravujeme. Spíše se soustředíme, aby v kabině byla dobrá nálada. A kdo nejvíc? Asi trenér Kadlec,“ směje se Rejthar.

Zvážní při hodnocení kvalit soupeře. Nejlepší je zřejmě formace, v níž hraje kromě L. Plzáka prim hlavně exkladenský Kruček. „Na ty si musíme dát větší pozor, i když já myslím, že útočný hokejbal budeme předvádět hlavně my. Oni to spíš zavřou a budou čekat na šanci. Každopádně nebereme po víkendu nic než vedení dva nula,“ dodal Tomáš Rejthar.

HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA - ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF
HBC KEB Kladno - HC KERT PARK Praha
Sobota 4. dubna v 16 hodin a Neděle 5. dubna v 11 hodin
Městská hokejbalová aréna Kladno