Obrovskou bitvou byl duel mezi Jungle Fever a Notorem Kladno. Oba celky mají do poháru i extraligové posily, ale zatímco historicky nejúspěšnější tým soutěže Jungle tentokrát nasadil jedinou – obránce Pavlíka z KERT Parku Praha, Notor si pozval kromě strašeckého rychlíka Wittmayera i brankářskou star – reprezentanta Jana Jirotku.

Jungle nakonec na Jirotku dvakrát recept našel, zatímco Notor na Fajta nikoliv. První gól dal mladičký junior Špaček, jenž na Jirotku tradičně umí a už v 6. minutě ho po hezké akci znovu překonal. V závěru pak Náprstek dokončil v oslabení akci T. Omraie. „Výborný zápas, teď už se těšíme na rozhodující víkend. Hrajeme sice s extraligovým Kubíčkem, ale to je víc než tři tréninky," neskrýval spokojenost kouč Jungle Jaroslav Homola.

Právě Kubíček10 složený hlavně z extraligových borců Alpiqu Kladno nadělil týmu Ti co zbyli deset branek a postoupil stejně jako HC Sítná.

I ta byla proti Extrému vysoce favorizována a také předpoklady naplnila. Stejně jako Kubíček10 nasázela soupeři deset branek, ale jednu dostala – čestný úspěch poražených vstřelil Klíma.

Naopak zbylý duel byl dramatický. Medvídci si v něm poradili s Vlky 3:1 a Buštěhradští jen předvedli, že úvod skupiny v jejich podání je zapomenut. Nad Medvídky dokonce vedli 1:0, ale kvalita soupeře, který má k dispozici i některé členy kádru Jungle Fever, byla přece jen výš a Vlci bez některých opor duel ztratili.

V semifinále se Kubíček utkání s Jungle Fever, který už ve skupině přehrál, byť to pro něj byl nejtěsnější duel celého poháru (5:2). Začátek je ve 14 hodin. Už předtím se střetnou Medvídci se Sítnou (12). V neděli se ve stejných časech hraje o konečné pořadí, finále vypukne úderem 14. hodiny.

Výsledky: Kubíček10 – Ti co zbyli 10:0 (2:0 3:0 5:0). Branky: Kudela 2, Honický 2, Ogurčák 2, Kopecký 2, Šrámek, Soukup), Sítná – Extrém 10:1 (1:0 6:1 3:0). Branky: Kouba 3, P. Omrai 2, Šorel, Hrádek, Bakalár, Griga, Protiva – Klíma. Vlci Buštěhrad – Medvídci Kladno 1:3 (1:0 0:1 0:2). Branky: Mařík – Marčaník, Ibl, Koller. Jungle Fever – Notor 2:0 (1:0 0:0 1:0). Branky: Špaček, Náprstek.